Přeskočit na obsah

Online kurz Hubnutí JINAK

Když si všechno nezdravé zakážeme, jíme málo a hlavně zeleninu, začneme se hodně hýbat, tak je zhubnout pár kil docela snadné. Koho trápí nadváha delší dobu, tak má za sebou určitě aspoň 1 pokus, kdy zhubnul. Jenže potíž je váhu si trvale udržet. Můj přístup, který praktikuji u svých klientů a díky němu se nám podaří nejen zhubnout, ale i váhu si udržet, je, že není možné si něco zakazovat.

Všichni to známe už z dětství, jakmile bylo něco zakázané, tak nás to lákalo o to víc. A to samé platí i v jídle. Jakmile se rozhodnu, že se pustím do hubnutí a zakážu si pečivo, které tolik miluju, nebo si zakážu večer sklenku vína, protože to jsou prázdné kalorie, o čokoládě po obědě nemůže být ani řeči, vždyť je to plné tuků a cukrů… jenže čím víc si to zakazuji, tím víc na to mám chuť. A tak se často stává, že v režimu vydržím pár týdnů nebo měsíců, třeba i pěkně zhubnu, jenže žít život plný zákazů nelze vydržet dlouho a tak po čase režim pustím a začnu jíst všechny ty věci, co jsem si tak dlouho zakazovala. A co se stane? Přijde jo-jo efekt. A já jsem na sebe naštvaná. Takhle to končí u většiny pokusů o zhubnutí zakazováním si určitých potravin a nápojů.


A já tomu naprosto rozumím, jinak to totiž ani být nemůže. My nejsme stroje, ale jsme lidé a žít celý život v zakazování prostě nejde. Potřebujeme se naučit, jak správně jídlo kombinovat, co ovlivňuje naše chutě a ne si pořád jen zakazovat a chtít to „urvat“ silou vůle. To prostě nefunguje.

Co kdybych vám ale řekla, že když budete plnit základní doporučení, tak vám nebudu zakazovat vaše pochutiny v jídelníčku? Že je možné zhubnout a přitom necítit hlad? Že si nemusíte každý den vážit každé jídlo nebo počítat striktně denní příjem kalorií? Je možné zhubnout a na jídlu si pochutnat, jíst podle toho, jak mám chuť, abyste byli dosyta najedení a ne jako stroj každý den stejnou gramáž. Ale HLAVNĚ že je možné si váhu bez potÍží udržet?


Teď si určitě říkáte, že přece není možné cpát se čokoládou nebo hranolkama a přitom hubnout? Ano, zdá se to jako bláznovství, jenže ono to opravdu funguje. V jednoduchosti je totiž obrovská síla.


OBJEDNAT KURZ

Chemie našeho těla ovlivňuje naše chutě, takže když změníme chemii našeho těla, tak změníme i chutě. Což znamená, že už nebudete mít takovou šílenou a neodvratnou chuť na sladké či smažené. Stačí jen pochopit, jak funguje naše tělo, náš hormonální systém. Nebojte, nebudu vás nutit studovat anatomii člověka. Tyhle informace věděli už naši předci dávno před tím, než medicína začala studovat člověka pod mikroskopem.

Ve zkratce jde o to, že když máme nadváhu, tak náš tuk, aby dobře prosperoval, touží po kyselém pH a tak vysílá do mozku signály, abychom měli chuť na potraviny, které podporují kyselé pH, což jsou polotovary, sladkosti, smažené věci atd. Ale když mi jednoduchými kroky přimějeme tělo k tomu, aby změnilo své pH, tedy přidáme do stravy potravu, která má zásadité pH, tak se změní naše chuťové preference. Tudíž už to nebude o zakazování si určitých potravin, ale o tom, že už na dané věci v takové míře prostě nebudete mít chuť.

Je tu ovšem jedno velké ALE. Zhubnutí a udržení váhy není jen o jídle. Určitě už jste někdy v životě zažili, že jste byli nevyspalí, unavení. A co se dělo s vašimi stravovacími návyky? Víc kafe, větší chuť na jídlo jako takové, výrazně větší chutě na sladké a tučné.

Je třeba si uvědomit jednu naprosto zásadní a klíčovou věc, věděli to už naši předci, že všechno je spojeno se vším, že se vše v našem těle vzájemně ovlivňuje a podporuje a buď v náš prospěch nebo v neprospěch. To už záleží jen na nás, jak to uchopíme.

Abyste zhubli a udrželi si váhu trvale, stačí upravit ve vašem životě jen pár věcí.
Například zaměřit se na kvalitu našeho spánku, podívat se na to, co dělám před spaním, protože to jak se na spánek připravím, to ovlivní jak moje tělo v noci regeneruje a čerpá síly na další den. Představte si, že když dlouhodobě spíte 6 a méně hodin, tak se naruší tvorba hormonu leptin. A tenhle hormon je ten, kdo říká v mozku, že už jsme dost najedení. Takže když málo spíme, pak toho i víc sníme, protože leptin do mozku zprávu o tom, že už máme položit příbor, nedoručí. A pak se můžeme snažit jak chceme, můžeme bojovat naší vůlí a skončí to tak, že v osm večer se ještě přepereme, ale v půl desáté nám dojdou síly a my se nacpeme a chvíli na to jdeme spát.

Abych uvedla fakta – když spíme 6 a méně hodin déle než 3 dny, tak se nám v těle vyrobí o 19% méně leptinu (hormon sytosti), zvýší se o 28% hormon ghrelin (hormon hladu) a zvýší se chuť na jídla s jednoduchými cukry o 23%. A to se fakt silou vůle zvládnout nedá.

Takže zhubnout a hlavně udržet si váhu není jen o správném jídle. Je to i o spánku. A když už jsme byli u jídla, věděli jste například, že když jídlu nedáváte plnou pozornost, tedy když jíte a třeba čtete v práci maily, nebo koukáte na TV, že sníte zhruba o 30% víc? To už se vám určitě někdy stalo, že jste měli v mističce třeba nakrájené ovoce a koukali jste do pc a rukou jen tak sahali do misky pro ovoce a najednou jste byli překvapení, že už je miska prázdná. A napadlo vás „to není možné, to už jsem to snědla?“ A nejde jen o to, že sníme o 30% víc ( i když i to je fakt dost), důležité je i to, že když nedáte jídlu pozornost, sníží se vám o 30-40% trávicí reakce. A co to znamená? No to znamená, že nedokážete vyrobit dost trávicích enzymů, nedokážete jídlo plně roztrávit a nedokážete z jídla vstřebat všechny živiny, které má, takže se vaše tělo může cítit podvyživené. A to je dnes obrovský problém. Hodně lidí jí docela zdravě, ale protože jí rychle, s pozorností upřenou jinam než na jídlo, mimo svůj přirozený rytmus, tak nedokážou využít plně potenciál, který jídlo nabízí. Stručně řečeno: čím míň pozornosti jídlu dám, tím víc musím jíst a tím víc pak tloustnu.
Takže jak vidíte, nestačí se jen tak nějak najíst. Je třeba tomu dát určitá pravidla, aby byly výsledky. Prostě mít řád a pravidla, jinak je chaos a povidla 🙂Jak se už ukázalo, a mnozí z vás to zažili i na vlastní kůži, striktně si něco zakazovat, počítat kalorie, vážit si jídlo, cvičit ve fitku 5x týdně, a další a další … tyhle omezení a příkazy a zákazy dlouhodobě nikomu ovoce nepřinesly. Možná je to cesta, jak zhubnout, ale není to cesta jak trvale váhu udržet. Takže pokud nechcete zhubnout a pak pustit režim, protože je dlouhodobě neudržitelný a být ve stresu z jo-jo efektu, je třeba změnit přístup. Je třeba podívat se na hubnutí a udržení váhy z jiného úhlu pohledu. Já bych to nazvala lidsky a přívětivě. Udělat si čas na jídlo, udělat si čas na to se pořádně vyspat, udělat si čas na to se denně na 15 minut projít. Jde jen o pár menších změn v životním stylu, které nezaberou mnoho času a tudíž jsou dlouhodobě udržitelné. A právě dlouhodobá udržitelnost návyků vás dovede nejen k hubnutí, ale hlavně k udržení váhy natrvalo.

Můj postup jak zhubnout a váhu si udržet je postavený na 6 jednoduchých krocích, které zvládne zařadit do každodenního života postupně každý z vás. Vychází to z mé 20-tileté praxe, kdy jsem se postupně přes různé složité a krkolomné praktiky nakonec pokaždé vrátila na začátek. K tomu, že v jednoduchosti je největší síla, protože zhubnout a udržet si váhu není proces na pár dnů či týdnů, je to práce na celý život a proto musí být kroky snadné, jednoduché, časově nenáročné a dlouhodobě udržitelné pro každého. Jsou to věci, které přirozeně dělali naši předci a my jsme na ně zapomněli, protože jsme se snažili najít něco rychlejšího, efektivnějšího, modernějšího. A teď je čas se k jednoduchosti znovu vrátit, aby změna hmotnosti byla trvalá.


Kurz bude probíhat v uzavřené fb skupině. Je pro mě důležité, dokonce zásadní, že skupina bude uzavřená, protože díky tomu se všichni budeme cítit bezpečně a můžeme spolu sdílet své úspěchy i nezdary, nechat se inspirovat od jiných. Já se budu snažit být vám ve skupině oporou, budu odpovídat na vaše otázky, vysvětlovat nejasnosti tak, aby všichni věděli, co mají dělat a hlavně PROČ to mají dělat. Všechna videa vám vždy na konci lekce pošlu, abyste je měli u sebe i v momentech, kdy nebudete na síti.Každý týden v pátek dostanete úvodní video do lekce, kde vám vysvětlím o co jde, na co si dávat pozor, tipy z praxe k danému tématu. Pátek jsem zvolila z toho důvodu, že většina žen má o víkendu víc času, aby si mohla nejen video v klidu pustit, ale aby se mohla připravit a zaměřit na úkol pro daný týden. V polovině týdne dostanete další video s nadstavbou. Něco navíc jsem zvolila proto, že pokud už jste se o hubnutí pokoušeli, tak nějaké návyky vám jistě zůstali v mysli a snadno si je znovu oživíte a tak abyste se mohli posunout ještě dál, dostanete informace navíc.

Abych uvedla příklad: první téma bude pitný režim.
V základních informacích se dozvíte, co dělá voda v těle, proč máte pít, co je vhodné pít, co není, kdy je fajn dát si kávu (kdo ji pije) a kdy už to tělu neprospívá. Teď vás možná napadne „ale to já vím, že bych měla pít“. A na to mám tuto odpověď: jestliže člověk něco opravdu ví, má to uvnitř sebe ukotvené, ví, že mu to prospívá a pomáhá, tak proč to nedělá? Odpověď – protože to opravdu neví, netuší, jak moc je to důležité a co všechno na pitném režimu stojí a co všechno v těle padá, když se pitný režim nedrží. No a nadstavba v pitném režimu – bylinky. Kdy si dát jaký bylinkový čaj, aby to tělu prospělo a vytěžilo z toho maximum.Co na vás v 7-týdenním online kurzu Hubnutí JINAK čeká:

1. Pitný režim – proč pít, kolik pít, kdy pít, jak pít, co pít a co nepít. Jak je to s kávou, černým či zeleným čajem. Co třeba alkohol, případně jaký. Jak pracovat s vodou, aby byla pro naše tělo maximálně využitelná a prospěšná.

2. Stravování – základní pravidla ve stravování, kolik čeho jíst (nikoliv na gramáž, ale měřítkem bude například naše ruka či dlaň), proč potřebujeme bílkoviny, co to jsou bílkoviny, jde je brát. Jaké živiny naše tělo potřebuje, abychom ho překlopili do zásaditého pH a tím začali efektivně spalovat tuky. Vše jasně, laicky, srozumitelně, konkrétně a prakticky.

3. Stravování z jiné strany – zde vás naučím, proč je nezbytné jíst v klidu, jídlo žvýkat, už víte, proč je nutné dávat jídlu pozornost (když jím a moje energie jde jinam, sním o 30% víc), v jakém rytmu jíst (někomu sedí jíst 3x denně, někomu 5x) a jak se v tom vyznat a další aspekty, které naši předci považovali za klíčové a my se k nim pokorně vracíme, protože jen počítání kalorií nefunguje.

4. Pohyb versus sport – kdo má své pohybové návyky, tak bude mít na pár dnů splněno. Lekce je hlavně pro ty z vás, kteří nejsou zarytí sportovci, u ničeho moc nevydrží, ale tuší správně, že tělo pohyb potřebuje. Podívám se společně na to, jak si najít pohyb, který bude bavit a třeba jak využít pár minut denně tak efektivně, že za měsíc jsou vidět výsledky na zpevnění problémových partií (to se týká hlavně žen a cílím na vnitřní stranu stehen a zadek).

5. Spánek – tam teď lidstvo nejvíc pokulhává. Šidíme přípravu na spánek, délku spánku a tím i jeho kvalitu. Když nebudeme umět obnovovat svoje síly, tělo si bude dělat energetické rezervy. A hádejte, co jsou ty rezervy? No jasně, tuková tkáň. Takže bez spánku se nám udržet váhu prostě nepodaří!

6. Pravidelnost neboli efektivita. Cílem této lekce bude, abyste se naučili nastavit si režim tak, že pro vás bude dlouhodobě udržitelný. Projdeme spolu různé příklady z praxe, aby se vám nestalo, že přepálíte start a pak nedojdete do cíle.

7. Stres. Je to již otřepané slovo, že? Jenže když jsme ve stresu, neboli když našemu tělu vládne sympatikus, tak nekvalitně spalujeme energii, nefunguje nám regenerace, nefunguje nám imunita, prostě nabíháme si na chronické potíže a jednou z chronických potíží je i nadváha. Vysvětlení co nám dělá stres, kde se to bere. Tam půjdeme opravdu do hloubky, protože pokud věda dokázala, že za 90% nemocí stojí stres, tak je fakt důležité dát tomu důležitost a věnovat se tomu pořádně. Tady vám vysvětlím všechny souvislosti a vše vám do sebe zapadne jako puzzle a najednou bude celý obraz jasný a vy si pomyslíte to, co jsem psala na začátku – je to jednoduché, jasné, časově nenáročné a snadno udržitelné. A hlavně, budete chápat, PROČ. Proč jsou dané věci tak podstatné. Když totiž člověk ví proč, je snadnější něco dodržovat.


Bonusy, které mám pro účastníky kurzu připravené:

1. Největší úskalí ve stravě je fádnost jídla, když točíte dokola pořád stejné recepty, přestane vás to bavit. Takže každý týden dostanete inspiraci v podobě 2 receptů – jeden bude slaný zeleninový a jeden sladký. „Nevím, co mám vařit.“, je jedna z častých vět, které při konzultacích slýchám, proto budete mít k dispozici dost nových osvědčených receptů, z čeho při vaření vybírat.

2. Každý týden vám ukážu jednu techniku, jak se snadno zbavit stresu, abyste měli čas ji celý týden zkoušet a rozhodnout se, jestli je to „vaše“ technika a necháte si ji, nebo vám bude sedět jiná. Když bych vám totiž ukázala 10 technik najednou během jednoho týdne, tak z tolika možností vzniká rozhodovací paralýza a výsledkem by bylo, že nebudete dělat žádnou. Proto je budu zařazovat každý týden jednu. A do praxe půjdeme i proto, že pokud vám to jen teoreticky vysvětlím, tak je možné, že to jen v oblasti teorie zůstane, že to nedáte do praxe. Když si ale techniku se mnou zkusíte, tak pro vás bude snazší jí ve chvílích stresu znovu aplikovat.

3. Dva živé webináře. Jeden po 4 týdnech programu, druhý po ukončení. Bude prostor na vaše otázky, na témata, která budete chtít probrat víc do hloubky, na sdílení výsledků.

4. Video o doplňcích stravy. Které doplňky je vhodné používat, kdy a proč. Které naopak při zdravém životním stylu nepotřebujeme. Uvedu pár příkladů, proč toto téma považuji za důležité: ženy, které pijí kávu mají nižší využitelnost železa ze stravy a díky menstruaci (a úbytku železa při ní) pak často bývají pořád více či méně unavené. A když už si koupí doplněk stravy se železem, obykle tabletky spolykají ráno. Jenže když si do 2 hodin od doplňku se železem dají kávu nebo černý čaj, sníží se využitelnost o 40%. Kdyby si daly železo až večer, kdy už kávu nepijí, sníží se využitelnost jen o 20% a kdyby si k tomu daly ještě vit C, který využitelnost železa zvyšuje, tak káva není problém. Protože každý z nás více či méně pravidelně používá doplňky stravy, tak bych byla ráda, abyste měli informace, jak z nich vytěžit maximum.

5. Video o vychytávkách v kuchyni a při vaření. Jaký tuk je v kuchyni nejlepší, jak si doma vyrobit ghí, jaký cukr je tedy zdravý a jaký ne, výroba kokosového či mandlového mléka, jak správně vařit luštěniny, rozdíl mezi moukami obilnými a ořechovými a mnoho dalších informací. Vše stručně, srozumitelně a na jednom místě. Všechny tipy, co jsou vhodné do kuchyně, aby vaření bylo co nejdravější, využitelnost živin co nejvyšší a zároveň vše bylo efektivní a časově ne příliš náročné.Cena celého kurzu včetně bonusů je 3500 Kč.
Zahájení kurzu je v pátek 2.4.2021


OBJEDNAT KURZ

Reference žen, které prošly kurzem Hubnutí JINAK:

Kurz „hubnutí jinak“ pod vedením Jindry mi dal nový pohled obecně na to, jak naše tělo funguje. Moc se mi líbilo, že Jindra nám dala komplexní pohled a přiblížení na to, co je strava, jak naše tělo alespoň teoreticky funguje, ale také to, že tělo funguje v závislosti na naší hlavu, naše myšlení, naši nynější situací a na naše emoce. Velice se mi líbilo také to, že každé společné sezení mělo jiné téma a tak byl kurz velice rozmanitý. Samozřejmým plusem kurzu byla naprosto úžasná skupina lidí, se kterými jsem kurz absolvovala. Bylo nás tak akorát a společně jsme si úžasně sedli, takže trávit čas na kurzu bylo ještě větší potěšením. Ale asi je to tak, jak se říká, máme ty správné lidi okolo sebe… Také velice oceňuji pečlivou přípravu Jindry na každou hodinu kurzu a žádné téma, které jsme probírali, nebylo v žádném případě nudné. Obecně si z kurzu odnáším plný sešit vědomostí, které si čas od času pročítám znovu a znovu. Také si odnáším přátelství s lidmi, kteří kurz absolvovali semnou. Člověk se neustále učí, hlavně když už ví, že tělo nefunguje jako stroj, ale jako celek, a občas se prostě ztrácíme v tom, co děláme nebo neděláme špatně. Proto jsem velice ráda, že mi tento kurz dal velké množství informací a ucelenější pohled na problematiku stravy a těla obecně. Děkuji za to. 
Kristýna


Jindřišku jsem znala z dřívějška jako klasickou výživovou poradkyni. Byla jsem zvědavá, co nového se v kurzu dozvím. Kurz byl skvělý! Jindřiška ukazuje úplně nové pohledy na výživu, na zdravý životní styl, na hubnutí a na život vůbec. Nemluví o kaloriích, ale o lásce ke svému tělu a k jídlu a o mnoha dalších věcech.
Všechny informace úplně změnily můj pohled na koloběh žití a já jsem je začlenila do svého života. Jsem moc ráda, že jsem se kurzu zúčastnila.
Dana


Mé hodnocení. Kurz můžu vřele doporučit. Obohatil mě hlavně duševně. Ukázal mi směr, kterým chci jít. Né protože musím, ale protože chci. Díky kurzu jsem si uvědomila plno věcí a plno toho přehodnotila. Naučila jsem si vážit sama sebe. Teď už vím, že na prvním místě jsem já a mé potřeby abych byla v klidu a v pohodě. Jen tak můžu nabídnou pomoc, ale jen pokud o ní někdo stojí. Uvědomila jsem si že není kamarádka jako kamarádka. Že když Vás někdo psychicky vysává je třeba ho odstřihnout. Dříve bych si to neuměla ani představit a raději se dál trápila. Dnes už ne jen díky Jindře a jejímu kurzu.
Naučila jsem se zastavit, v klidu se najíst a hlavně přemýšlet. Do té doby jsem jedla ve spěchu a ani jsem si kolikrát neuvědomila co jsem vlastně všechno snědla. Jednoduše jsem nepřemýšlela. Kdo chce zhubnou měl by určitě projít kurzem aby si uvědomil jaká cesta je pro něj ta nejlepší. Já si to uvědomila a našla jsem pro sebe tu nejlepší cestu a změnila celý pohled na jídlo a životní styl. Má cesta je metabolic balans kde se mi podařilo zhubnout 36 kilo. Bez kurzu u Jindřišky bych to nedokázala. Kurzu u Jindřišky vděčím za spoustu zkušeností. Děkuji moc.
JB

OBJEDNAT KURZ
Uvedu vám pár námitek, se kterými se u svých klientů při osobních konzultacích často setkávám:

 • režim na zhubnutí po čase přestane fungovat. Z mé zkušenosti vyplývá, že režim při hubnutí funguje pořád stejně, ale jde o to, že jak se blížíte své optimální váze, tak se sebou začínáte být víc a víc spokojení, víc a víc lidí z okolí si začíná všímat, že jste zhubli a vy začínáte režim šidit, nedodržovat (například přestanete myslet na pitný režim). Takže když budete hlavní zásady dodržovat stále, tak paradoxně čím jste blíž své optimální váze, tím líp vaše tělo spaluje a tím je větší prostor dát si pochutinky a přitom hubnout. Platí ovšem pořád to pravidlo, že je třeba držet základní zásady pro zdravé tělo.
 • měsíc mě hubnutí baví a kila jdou rychle dolů, ale pak nějak ztratím chuť a sílu, přestane mě bavit si vařit a zase najedu do starých návyků. Toto se často děje, když přepálíte start. Když začnete dávat tělu co potřebuje, tak se během týdne začnete cítit líp a to vás nadchne a máte chuť přidat ještě to a ještě to, hledáte si recepty na internetu, chodíte sportovat místo 15 minut hodinu, začnete číst knihy o spánku atd. a to prostě není udržitelné. Není možné vše zvládnout za týden. Vše má svůj rytmus a jak se říká „dočkej času, jako husa klasu“. U hubnutí se zkrátka vyplatí být trpělivý a brát to spíš jako maraton než jako sprint.
 • co vánoce, narozeniny a oslavy? Přece tam nebudu sedět o vodě a mrkvi? To rozhodně ne. Když se slaví mimořádné události, je dobré vhodné a někdy říkám svým klientům „povinně si dáte na svatbě dort“, protože když si nedáte, nebudete se ve skupině dobře cítit, budete ve stresu a to je ještě horší, než si na ten den udělit vyjímku, tedy oslavu si s láskou a potěšením užít a druhý den už zase vrátit tělu systém.

Proto jsem pro vás připravila 7-týdenní online kurz s názvem Hubnutí JINAK.
Tento kurz je shrnutí základních pravidel, která denně řeším na osobních konzultacích s mými klienty a která už 4 roky byly hlavní náplní živého kurzu Výživa a hubnutí JINAK. Tato pravidla jsou jednoduchá, jasná, logická, opřená jak o výzkumy poslední doby, tak o moudrost našich předků, Jedná se o soubor informací, které vám pomohou nejen zhubnout, ale i udržet si váhu a cítit se dobře ve svém těle.
V kurzu se nedozvíte nic, co už byste na nějaké úrovni nevěděli. To není jeho cílem. Mým cílem je ukázat vám tu provázanost, jak vše se vším funguje. A dále dívat na věci z jiného úhlu pohledu. Spojit informace do souvislostí, které vás zatím nenapadli.
Určitě víte, jak je důležitý spánek, ale věděli jste, že když málo spíte máte o tolik větší chuť na jednoduché cukry? Že se mnohem hůře soustředíte a pak nedokážete dát jídlu plnou pozornost a tím ztrácíte až 40% síly vašeho trávení? Tedy kam až sahá váš spánek v rámci hubnutí a udržení váhy? Všimli jste si, že jsem psala, že stačí jen 15 minut pohybu denně? Ale vždyť přece tuky se pálí nejdřív po 20 minutách, tak na co ten pohyb je? Cílem pohybu při začátcích hubnutí není spalování, ale je zkvalitnění dýchání, protože díky dobrému okysličení tělo spaluje mnohem víc tuků celý den, díky hlubokému výdechu se zbavíte stresu, tedy hormonu kortyzolu, který nás nutí jíst večer jednoduché cukry, který nás nutí jít do rutiny, do zaběhlých kolejí, které známe, byť nám nevyhovují. A mnoho a mnoho dalších souvislostí.

V tom je tento kurz unikátní, že vám dá všechno dohromady, propojí informace, které s hubnutím a udržením váhy na první pohled nesouvisí, ale opak je pravdou. Díky tomu je pak péče o tělo komplexní a díky tomu je snazší zhubnout a udržet si váhu, protože nejdete cestou „na chvíli se omezím, zhubnu a bude to super“, ale jdete cestou chci se cítit dobře, což znamená mít optimální váhu pořád.

Shrnutí všeho, co na vás v kurzu Hubnutí JINAK čeká:

 • kurz má 7 týdnů
 • každý týden nová lekce
 • všechna videa si budete moct každý týden stáhnout, abyste je měli k dispozici i když budete mimo síť
 • lekce jsou: 1. pitný režim
  2. složení stravy
  3. principy jak správně jíst
  4. pohyb
  5. spánek
  6. pravidelnost a udržitelnost
  7. stres
 • bonusy jsou: 1. týdně sladký a slaný zeleninový recept
  2. týdně jedna technika proti stresu s praktickou ukázkou
  3. dva živé webináře (po 4. týdnu a na ukončení kurzu)
  4. video o doplňcích stravy
  5. video o vychytávkách v kuchyni

Cena celého kurzu včetně bonusů je 3500 Kč.
Zahájení kurzu je v pátek 2.4.2021


OBJEDNAT KURZ

Upozornění: tento kurz není pro ty z vás, kteří hledají nějakou zkratku, jak rychle zhubnout 10 kg za týden. Nic takového v tomto kurzu nezískáte.
Tento kurz má za cíl ukázat vám co všechno ovlivňuje hubnutí a udržení váhy a naučit vás jak při dodržování těchto pravidel dlouhodobě uspět.