Přeskočit na obsah

Reference na kurz Hubnutí JINAK

Níže se můžete přečíst reference žen, které už prošly kurzem Hubnutí Jinak a co jim dal, jak na něj nahlížejí po 2-3 letech.


Kurz „hubnutí jinak“ pod vedením Jindry mi dal nový pohled obecně na to, jak naše tělo funguje. Moc se mi líbilo, že Jindra nám dala komplexní pohled a přiblížení na to, co je strava, jak naše tělo alespoň teoreticky funguje, ale také to, že tělo funguje v závislosti na naší hlavu, naše myšlení, naši nynější situací a na naše emoce. Velice se mi líbilo také to, že každé společné sezení mělo jiné téma a tak byl kurz velice rozmanitý. Samozřejmým plusem kurzu byla naprosto úžasná skupina lidí, se kterými jsem kurz absolvovala. Bylo nás tak akorát a společně jsme si úžasně sedli, takže trávit čas na kurzu bylo ještě větší potěšením. Ale asi je to tak, jak se říká, máme ty správné lidi okolo sebe… Také velice oceňuji pečlivou přípravu Jindry na každou hodinu kurzu a žádné téma, které jsme probírali, nebylo v žádném případě nudné. Obecně si z kurzu odnáším plný sešit vědomostí, které si čas od času pročítám znovu a znovu. Také si odnáším přátelství s lidmi, kteří kurz absolvovali semnou. Člověk se neustále učí, hlavně když už ví, že tělo nefunguje jako stroj, ale jako celek, a občas se prostě ztrácíme v tom, co děláme nebo neděláme špatně. Proto jsem velice ráda, že mi tento kurz dal velké množství informací a ucelenější pohled na problematiku stravy a těla obecně. Děkuji za to.  Kristýna


Jindřišku jsem znala z dřívějška jako klasickou výživovou poradkyni. Byla jsem zvědavá, co nového se v kurzu dozvím. Kurz byl skvělý! Jindřiška ukazuje úplně nové pohledy na výživu, na zdravý životní styl, na hubnutí a na život vůbec. Nemluví o kaloriích, ale o lásce ke svému tělu a k jídlu a o mnoha dalších věcech.
Všechny informace úplně změnily můj pohled na koloběh žití a já jsem je začlenila do svého života. Jsem moc ráda, že jsem se kurzu zúčastnila.
Dana


Mé hodnocení. Kurz můžu vřele doporučit. Obohatil mě hlavně duševně. Ukázal mi směr, kterým chci jít. Né protože musím, ale protože chci. Díky kurzu jsem si uvědomila plno věcí a plno toho přehodnotila. Naučila jsem si vážit sama sebe. Ted už vím, že na prvním místě jsem já a mé potřeby abych byla v klidu a v pohodě. Jen tak můžu nabídnou pomoc, ale jen pokud o ní někdo stojí. Uvědomila jsem si že není kamarádka jako kamarádka. Že když Vás někdo psychicky vysává je třeba ho odstřihnout. Dříve bych si to neuměla ani představit a raději se dál trápila. Dnes už ne jen díky Jindře a jejímu kurzu.
Naučila jsem se zastavit, v klidu se najíst a hlavně přemýšlet. Do té doby jsem jedla ve spěchu a ani jsem si kolikrát neuvědomila co jsem vlastně všechno snědla. Jednoduše jsem nepřemýšlela. Kdo chce zhubnou měl by určitě projít kurzem aby si uvědomil jaká cesta je pro něj ta nejlepší. Já si to uvědomila a našla jsem pro sebe tu nejlepší cestu a změnila celý pohled na jídlo a životní styl. Má cesta je metabolic balans kde se mi podařilo zhubnout 36 kilo. Bez kurzu u Jindřišky bych to nedokázala. Kurzu u Jindřišky vděčím za spoustu zkušeností. Děkuji moc JB


Zaznělo to ve zpětné vazbě a je to důležité, proto to znovu vytáhnu. Je třeba si uvědomit jednu naprosto zásadní a klíčovou věc, věděli to už naši předci, že všechno je spojeno se vším, že se vše v našem těle vzájemně ovlivňuje a podporuje a buď v náš prospěch nebo v neprospěch. Záleží jen na nás, jak to uchopíme.

Chemie našeho těla ovlivňuje naše chutě, takže když změníme chemii našeho těla, tak změníme i chutě. Což znamená, že už nebudete mít takovou šílenou a neodvratnou chuť na sladké či smažené. Stačí jen pochopit, jak funguje naše tělo, náš hormonální systém. Nebojte, nebudu vás nutit studovat anatomii člověka. Tyhle informace věděli už naši předci dávno před tím, než medicína začala studovat člověka pod mikroskopem.
Ve zkratce jde o to, že když máme nadváhu, tak náš tuk, aby dobře prosperoval, touží po kyselém pH a tak vysílá do mozku signály, abychom měli chuť na potraviny, které podporují kyselé pH, což jsou polotovary, sladkosti, smažené věci atd. Ale když mi jednoduchými kroky přimějeme tělo k tomu, aby změnilo své pH, tedy přidáme do stravy potravu, která má zásadité pH, tak se změní naše chuťové preference. Tudíž už to nebude o zakazování si určitých potravin, ale o tom, že už na dané věci v takové míře prostě nebudete mít chuť.


Cena celého kurzu včetně bonusů je 2500 Kč.
Zahájení kurzu 2.4.2021

Kdo se chcete do online kurzu objednat, stačí napsat na mail jenikova@kondicepro.cz a já se vám ozvu s dalšími informacemi.

Těším se na vás uvnitř kurzu, abychom si společně postavili každý svůj dům kondice.