Přeskočit na obsah

Děkujeme vám za přízeň.

Vyberte si z lákavých nabídek našich kurzů a služeb za ceny, které jsou o 25% nižší než běžně nabízíme široké veřejnosti.
Jsme toho názoru, že nejlepší ceny mají dostávat věrní zákazníci a příznivci. 

Jak vypadá objednávka technicky:

A teď už pojďte vybírat:

Gemmo - objev sílu pupenů

Online kurz od konce ledna do května. Za tu dobu se naučíte jak se gemmo tvoří, co je k tomu potřebné, postupy výroby krok za krokem a také účinky jednotlivých pupenů a jejich kombinace na různé zdravotní potíže. Výuková videa kurzu jsou na webových stránkách. Do uzavřené fb skupiny natáčím denně praktická videa jak poznat pro gemmo důležité stromy bez listí a dále ze sběru – když už je dobré pupen trhat a kdy je lepší počkat. 

klub Bezva holky v kondici

Klub je intenzivní práce ve hmotě a v energii, aby se ženy naučily žít v souladu s kolem roku, uměly řešit životní výzvy a byly tvůrkyně svého života. Zkrátka aby žily spokojený život bez zbytečných dramat. Vnímám život jako tanec. Potřebujeme soulad. Tedy spokojenost s hmotou, což je pro nás ženy naše tělo a pak vnitřní spokojenost – sebeláska žitá v běžném životě. 
Klub je online. Každý měsíc natáčím videa na dané téma, každý měsíc máme výzvu, protože nestačí jen vědět, je třeba i konat.
Diskuze probíhá ve fb skupině a na online živých setkáních každý měsíc.  

Rolletic

Úžasný stroj, na který nedám dopustit. 
Umí rozproudit lymfatický systém, pomáhá tělu zbavovat se škodlivin, výrazně zmírňuje celulitidu a hubne se s ním skvěle na centimetry.
Podporuje pevnost svalů, protože na něm procvičíte i ta místa, která se při běžném cvičení moc nezapojují (např. nad kolenem).
Je to válec, který se točí a vy se na něm v různých polohách povalujete. Vypadá to legračně, ale rollování působí do velké hloubky. 
Já osobně se na něm „povaluji“ pravidelně už 18 let.

Solná jeskyně

neboli MOZKOVÝ WELLNESS.
Abychom mohli žít spokojený život, potřebujeme být co nejvíc v přítomném okamžiku, což znamená být
v klidu. Když jsme ve stresu, je naše pozornost buď u toho, co bylo nebo u toho, co bude.
Sůl odpradávna slouží k očistě – tělesné i mentální. Jen naši předci se nečistili od stresu, ale od zlých sil. Proto je pobyt v soli tak blahodárný. Uvolní tělo, zpomalí mysl, přivede nás do stavu, který máme těsně před usnutím. V té chvíli nejsilněji funguje naše samoregenerační schopnost, máme nápady, na potíže se umíme podívat z nadhledu. 
Je to hodina času, kdy jsme jen sami se sebou.

 

Emailový klub

Je podpora a inspirace pro každého, kdo se zajímá o zdravý životní styl. Každé úterý a pátek dostanete e-mail, kde najdete novinky a zajímavosti z oblasti výživy, recepty na rychlé, chutné a samozřejmě zdravé obědy, večeře, svačinky i sladkosti; recepty na marmelády, čalamády a jiné dary přírody a zahrádky.  Babské rady, kuchyňské vychytávky.. 
Klub je pro každého, kdo s výživou začíná i pro ty, co se potřebují nastartovat. 2x týdně na vás „vykouknu“ z vaší schránky a tak budete pod kontrolou. 
Klub je emailový, nepotřebujete sítě.  Na vaše podněty píši články nebo natáčím videa do klubu, jste aktivními tvůrci obsahu. 

Buďte pěkná pro sebe

Ucelený 8týdenní online kurz kde se věnujeme hubnutí. Naučím vás hubnout JINAK. Podívat se nejen na to, co jíte. Stejně důležité je i to, jak se jídlo jí. A hlavně, že hubnutí není jen o jídle. Je to celková změna životního stylu, výstup ze své komfortní zóny, ale pomalu, jen o malý kousek. Když se udělá moc radikálních změn, tak žádná nevydrží a výsledkem je jo-jo efekt. V kurzu vás naučím jít krok za krokem, svým tempem, protože není důležité, kdy zhubnete. Důležité je, že zhubnete a váhu si dlouhodobě udržíte. 

Začínáme 31.10.2022

Tři věci, které potřebujete vědět, abyste zhubla

Investice do 10týdenního kurzu na hubnutí je velká; jak časově tak finančně. 
Proto jsem vytvořila video návod, kde jsou stručně vysvětlené základy hubnutí. Na co si dát pozor, co je důležité a co méně. 
Tento návod vám pomůže odrazit se a začít. 
Pokud byste se pak rozhodli pokračovat dál do velkého kurzu hubnutí, z jeho ceny vám bude odečtena částka 500 Kč.

Věříme, že vás naše nabídka zaujala a najdete tam něco pro sebe nebo pro své blízké. 

Děkujeme vám za přízeň a doufáme, že s námi projdete i další rok v Kamarytce.