Přeskočit na obsah

Vstupte do klubu

Bezva holky
v kondici

a projasněte si s námi
každý den!

Radost

Dopřejte si chvilku pro sebe, udělejte si pauzu během dne a jukněte do našeho klubu. Vždycky tam najdete něco, co vás potěší. I malé radosti totiž umí vytvořit pěkný den.

Komunita

Člověk sám nikdy nedokáže tolik, jako společenství. Ať už je to pravěká tlupa, symfonický orchestr, nebo školní třída, všichni chceme a potřebujeme někam patřit. Jedině takhle dokážeme nejvíc. Dopřejte si chvilku pro sebe, udělejte si pauzu během dne a jukněte do našeho klubu. Vždycky tam najdete něco, co vás potěší.  I malé radosti totiž umí vytvořit pěkný den.  

Bezpečí

Každá máme svůj příběh. Víme, jak to má být správně, ale žádná z nás není dokonalá. Nepotřebujeme se
za to odsuzovat, nemusíme si před sebou na nic hrát, nechceme falešné úsměvy. Hluboko uvnitř všechny toužíme po bezpečném prostředí. A k němu vede cesta přes opravdovost, otevřenost a laskavost.

Podpora

Nevyžádaná pomoc bývá po zásluze potrestána. Jsme rozdílné a potřebujeme jiné množství času, než se rozhodneme pro změnu. V  tom okamžiku stačí říct a skupina vás povzbudí, nabídne inspirativní rady i recepty a vlastní zkušenosti.

Sdílení

Sdílená radost se násobí, sdílený smutek se dělí. V naší skupině můžeme probrat i to, co se nepovedlo. Nikdo se nebude smát, protože tady spolu nesoutěžíme. Esencí naší skupiny jsou přijetí, respekt a pochopení.

Zkušenost

Není třeba znovu objevovat Ameriku. Můžeme se vzájemně obohatit tím, co už jsme zvládly.
A já vám chci předat vše, co jsem se naučila během mé dvacetileté praxe výživového poradce.

Rozvoj

Vztah k jídlu odráží vztah sama k sobě. Proto když pracujeme se svou váhou a jídelníčkem, měníme tím i sebe. Musíme si pro sebe najít čas – čas na vaření, pohyb i odpočinek. Dát sebe na první místo, bývá to nejtěžší.

Péče

Ale když to zvládneme, stane se zázrak. Začneme o sebe pečovat. Dovolíme si najít čas na věci, které nám dělají dobře. Více se sobě věnujeme, a tím se zlepšují naše návyky, a díky tomu se správným směrem mění i naše postava.

Sebevědomí

Čímž se kruh uzavře. Začneme si být SEBE vědomé. Je to energie, která září zevnitř ven, která inspiruje, podporuje nás samotné i ostatní. Tak se stává svět lepším. To je má vize, jak klub bude pomáhat a podporovat ženy k sebevědomí skrze jídlo a celkovou péči o své zdraví, vitalitu a dobrou náladu.

Vstupte do klubu a čerpejte informace a podporu po dobu celého roku.

Jak klub funguje?

Cena za měsíční členství je od 650,- Kč.

Co vám přinese členství v klubu:

Přehled o novinkách, trendech i stálicích v péči
o sebe a prostor posouvat se dál.

Možnost mít se koho zeptat, když potřebujete poradit s něčím konkrétním. 

Všechny informace na jednom místě a tím ušetřené hodiny času hledáním na internetu.

Podporující komunitu žen, které jsou podobně naladěné a mají stejný záměr.

Přidejte se a zažijte sílu skupiny.
Povzbuzení dodává odvahu jít správným směrem.

Ohlasy na klub Bezva holky v kondici:

Mne se celkově myšlenka velmi líbí již od začátku. Líbí se mi, jak jsou měsíce rozhozeny dle jednotlivých témat, která navíc mají v daném období opodstatnění. Také se mi líbí forma a to nahraná videa. Baví mne ty informace poslouchat, přitom sledovat video, taková osobně neosobní interakce :-)… líbí se mi Tebou podané návody na bytí a žití, líbí se mi velmi praktické rady, spoustykrát aha momenty. Má to stále spad, není to nudné ani po osmi měsících. Těším se, až uběhne kalendářní rok (když se teoreticky vše probralo)… a půjdeme v další spirále více do hloubky…
Zdeňka

Z klubu nikdy nevystoupím, protože jak roste Jindra a přináší nové pohledy na věc, tak spolu s ní rosteme i my ostatní ženy v klubu. Jindra je pro mě v oblasti péče i tělo a duši renesanční člověk. Možná je to tím, že už roky dělá výživu a tak ví, co se děje v těle a umí předat jak duše a tělo spolupracují. A řekne to tak, jak já to na sobě v reálu vidím, jen nechápu, proč se to děje a co to znamená. Teď už chápu víc. Ale pořád je co zlepšovat. Díky klubu a Jindře jsem přestala být bojovnice urputná a začala jsem si víc užívat života, víc si vážit života a pracuji na tom, abych měla ráda i sebe víc.
Jana

S Jindrou jsem před 10 lety zhubla. A váhu si držela. Něco jsme spolu měnily, když jsem chtěla otěhotnět a pak po porodu. Vždy jsem se díky ní dostala tam, kam jsem chtěla. Když přišla nabídka Klubu, moc jsem tomu nerozuměla, ale vstoupila jsem. A teď po roce děkuju své intuici, že mě vedla a sobě, že jsem ji poslechla. Klub mi dal to druhé. Umím se (díky Jindře) starat o své tělo a teď se (zase díky Jindře) učím pečovat o duši a procesy, co se dějí uvnitř mě. Nebojím se být smutná, mám ráda svůj vztek a tak. Ale nic z toho není ezo. Pořád chodím do práce, jednám s lidmi, s rodinou. Prostě zapadají do sebe dvě části, jak Jindra ráda říká energie a hmota – vnitřek s venkem. Děkuju za to a v klubu samozřejmě pokračuju další rok.
Janča

Hledala jsem něco, kde bych se naučila svátky kola roku, ale abych to dokázal dát do normálního panelákového života. Neuměla jsem si představit, že někde běhám po louce a zapaluji ohně. V klubu nám Jindřiška dává na výběr – kdo chce může dělat rituály s vatrou a kdo chce, zapálí si v obýváku čajovku. Co mi klub asi dává nejvíc je, že nezáleží na velikosti, ale na záměru. Na mé síle rozhodnutí, že teď a tady chci něco změnit. Druhý obrovský přínos klubu vnímám v tom, že na všechno dostáváme praktické návody. Že se bavíme o vnitřním nastavení hranic, ale Jindřiška to rovnou vysvětlí, jak to nastavení vypadá při komunikaci s dítětem, mužem, kamarádkou, takže rozum ví, co po něm budu chtít. A třetí plus je, že vše jedeme i ve vztahu k našemu tělu, protože co si budem nalhávat, každá z nás chce vypadat dobře, ať už to nahlas přizná nebo ne. A mě se povedlo díky tomu, že jsem se uklidnila a začala na sebe i druhé nazírat jinak, zhubnout 6 kg za rok aniž bych držela dietu. Bezva bonus navíc děkuju. Renata

Jak to bude probíhat prakticky:

Co všechno na vás v klubu čeká:

Videa plná informací a a nápadů

Srozumitelné, plné konkrétních příkladů i praktických cvičení. U každého tématu vás povedu k tomu, abyste ho prozkoumaly z různých úhlů pohledu a rozhodly se, který je nyní pro vás ten nejlepší.

Proberem to u kafe
Pravidelná online živá setkávání na Zoomu s možností shlédnutí i ze záznamu.
Vzájemná inspirace
Sdílení získaných vědomostí a zkušeností. Možnost obohatit se z příběhů jiných žen.

Cena za členství:

3 měsíce členství:

 • přístup k obsahu klubu
  na 3 měsíce
 • můžete si vyzkoušet, jestli obsah klubu naplňuje vaše představy

Cena: 2130,- Kč

710,- Kč na měsíc

6 měsíců členství:

 • přístup k obsahu klubu
  na 6 měsíců
 • podpora od podzimu
  do jara, kdy jsou krátké
  dny a hodně tmy

Cena: 4 080,- Kč

680,- Kč na měsíc

12 měsíců členství: 

 • přístup k obsahu klubu
  na celých 12 měsíců
 • nejvíc informací
 • na velké změny je třeba více času, aby byly trvalé

Cena: 7 800,- Kč

650,- Kč na měsíc

Přidejte se a zažijte sílu skupiny.
Povzbuzení dodává odvahu jít správným směrem.