Přeskočit na obsah
Jak se zbavit nejen prázdninových kil díky výživě a hubnutí s dlouhodobou udržitelností

minikurz zdarma

Jak se zbavit

nejen

prázdninových kil

týden plný inspirace a praktických tipů

Pojďte se každý den na malou chvilku zastavit a dát HNED do praxe tip z videa.
Zabere vám to jen pár minut, přinese výsledky a vaše tělo vám poděkuje.

Načerpejte ode mě inspiraci a praktické rady, jak zhubnout po prázdninách.
Vyzkoušejte si péči jako moje klientky.

Udělejte pro sebe denně jednu drobnost, ať se po prázdninách cítíte zase skvěle.

Začínáme 20. 9. 2023

Na jaká témata se můžete v tipech těšit?

Čeká na vás:

každé ráno v mailu dvouminutové video jednohubky s jedním tipem

po celý den diskuze na dané téma v uzavřené facebookové skupině

na závěr jedno živé vysílání, kde odpovím na všechny vaše dotazy

Jak minikurz probíhá?

k hubnutí i zdravé výživě potřebujeme nástroje nůž, lžíci a vidličku

Udělejte pro sebe denně jednu drobnost, ať se po prázdninách zase cítíte skvěle.

Začínáme 20. 9. 2023

Posílám Vám výsledky po měsíčním snažení.
V pase jsem po dnešním měření zjistila 4 cm dole, na bocích 2 a na stehnech 1 s odřenýma ušima. Ale přeci jen tam změna je! Budu si myslet, že to jde odshora dolů kvůli gravitaci, takže ještě budu muset vydržet.
Podotýkám, že trpělivost vůbec není moje silná stránka, nejradši bych všechno hned.
Pevnější si rozhodně připadám, je to krásný pocit, cítit svoje spokojené tělo, které samo dychtí po pohybu a po aktivitě trošku bolí, ale zároveň s endorfiny je to super pocit z dobře odvedené práce.
Občas si myslím, že cítím, jak mi ty svaly rostou.
Jarmila

Jsem velmi překvapená, kolik se toho za jeden měsíc dá pomalu a v klidu změnit. Váš příměr se špinavou vodou v těle mě donutil, abych si opravdu začala hlídat pití. Řeším to aplikací. Zatím to bez ní nedokážu.
Dále jsem zařadila zeleninu u každého jídla, byť jen kousek. Pohyb stále nedávám, na to jsem moc líná. Ale znovu jsem vytáhla pletení, protože se u toho skvěle čistí hlava.
Vlastně to nevypadá nic moc, ale já už 14 dní chodím každý den pravidelně ráno na záchod. A to je pro mě zázrak, protože mě to trápilo od porodu syna, což je už 5 let.
Věřím, že když ještě časem přidám pohyb, ty dřepy u toalety, jak jste zmiňovala v jednom tipu, tak se i trochu zpevním. Pro teď mi stačí to, že nepotřebuji řešit vyprazdňování. Mám z toho velikou radost a moc Vám děkuji za výzvu, co jste připravila.
Kdyby někdo na začátku řekl, co se může za měsíc změnit, tak bych odpověděla, že nic moc. Ale teď vidím, že když malé věci dělám opravdu každý den, tak se za měsíc může stát zázrak. U mě vlastně už po 14 dnech.
Jestli budete dělat další výzvu, určitě se přidám a možná v ní zvládnu začít se hýbat.
Ellen

Pitný režim přesně jak jste říkala, stal se ze mě průtokový ohřívač. Ale už jsem si zvykla a naopak mám sama pocit žízně, pokud dostatečně nepiju.
Stáhla jsem si do mobilu aplikaci Yazio, která mi počítá příjem vody, ale i bílkoviny a vlákninu. Zároveň mi napočítala kalorie, které bych měla dodržovat, ale nejsem si jistá, zda to není moc rychlý proces, za dva týdny jsem zhubla dvě kila. Je pravda, že jsem byla hodně nafouklá a živila se víceméně sacharidovou stravou. A také jsem se vůbec nehýbala. Teď hodně chodím pěšky, začala jsem chodit na jógu a doma občas cvičím. Mám na paměti to, že bych se měla stravovat tak, abych byla schopná se pak podobně stravovat celý život.
Ráda bych Vám poděkovala za videa, která bych nazvala „blbuvzdorná“ – tj. i pro natvrdlé, kteří potřebují vše vysvětlil polopaticky. Vaše příměry jsou vtipné a pochopitelné.
Marie

Pěkný večer Jindro, jsem nadšená ze sebe samotné, tak Vám hned píšu zpětnou vazbu, protože už jsem se mnohokrát snažila a nikdy nevydržela.
Chcete vědět, co mě nakoplo s pitím?
Představa, z Vašeho videa, že vytírám podlahu špinavou vodou z minule. Hrůza! Jsem dost čistotná a perfekcionistka a představa, že peru špinavou vodu ve svém těle dokola, mě úplně vyděsila.
Další věc, které jsem si u sebe všimla je, že jsem přestala mít neustále chuť na sladké. Najedou mi skoro vůbec nechybí a naopak se jdu radši zase napít (haha), než abych si šla něco sladkého koupit. A to jsem byla na sladkém a především čokoládě dost závislá! Dole u nás v domě je vynikající rodinná kavárna, nejlepší v okolí. Dřív jsem nebyla schopná projít okolo, aniž bych si něco dobrého koupila. A teď? Raději se tam stavím na vodu s mátou a ovocem (bez cukru samozřejmě), abych doplnila a osvěžila svoji vnitřní „čističku“.
Je to zázrak, co všechno se změnilo jen za jeden jediný měsíc. Děkuji za výzvu, kterou jste udělala.
Drahomíra

Hubnutí je hlavně zábava
a trochu věda na talíři.

Hubnutí není jaderná fyzika, nemusíte si dělat doktorát.
Není to ani šarlatánství, nebudeme vyrábět zlato z olova.
Jsou to jednoduché, jasné věci, stačí je jen pravidelně dodržovat.

A mě už 22 let baví pomáhat hlavně ženám, aby začaly jíst a pít o trochu lépe a díky tomu začaly hubnout a cítily se skvěle ve svém těle.

Jdu do toho!
Chci se letos na podzim také cítit skvěle ve svém těle.