Přeskočit na obsah

9týdenní online kurz

BUĎTE PĚKNÁ
PRO SEBE

Získejte postavu svých snů
a staňte se znovu sama sebou
kočkou s jiskrou v oku.

Startujeme 13.1.2023

PŘIHLASTE SE NA ČEKACÍ LISTINU

Už vás nebaví zkoušet nové „zaručené“ diety z časopisů s pořád stejným výsledkem „něco zhubnu, ale pak přiberu víc“?

Nutíte se do cvičení, které vás nebaví a místo hubnutí jste rozlámaná, unavená, totálně ve stresu a tak to raději vzdáte?

Skoncujte s režimem nestíhám - nejím - a večer vyplením celou ledničku.

Najděte pro sebe správnou cestu a začněte jíst s radostí, cvičit s chutí a hubnout s lehkostí!

Začínáme 13.1.2023

Přihlaste se na čekací listinu

Správné jídlo vám vrátí jiskru do očí.

Chlapi se za vámi budou otáčet!

Správný jídelníček vám přinese více energie, změní myšlení, zvýší sebevědomí a vrátí jiskru do očí.

Každé plavky vám dokonale padnou.

Dokonce i jednoduché cvičení, které nezdrží ani maximálně vytíženou ženu, viditelně zpevní vaši postavu.

Ze svého obrazu v zrcadle budete nadšená.

Už po měsíci se dostaví první výsledky a někdo vás pochválí. Znovu se začnete sama sobě líbit.

Kamarádky vám to budou závidět.

Změna starých návyků vyžaduje odvahu. Naučíte
se odolávat pokušení a vybírat si v danou chvíli tu nejlepší variantu.

Začnete být spokojenější a hravější.

Dodržování nových pravidel se stane vaší součástí. Budou pro vás jednoduchá, časově nenáročná a díky tomu dlouhodobě udržitelná.  

Stanete se královnou svého života!

Zdravý životní styl změní nejen vaši postavu, ale i myšlenky a energii, kterou vyzařujete. Otevřou se vám dveře nových možností a splněných snů. 

Pojďte nastartovat hubnutí
– s mou podporou, krok za krokem
v bezpečné ženské skupině.

Pojďte nastartovat hubnutí – s mou podporou, krok za krokem v bezpečné ženské skupině.

Začínáme 13.1.2023

Cena kurzu: 6 500,- Kč

Cenu si můžete rozdělit také na dvě splátky. 

Přihlaste se na čekací listinu

V kurzu vás naučím:

Kurz můžu vřele doporučit. Obohatil mě hlavně duševně. Ukázal mi směr, kterým chci jít. Né protože musím, ale protože chci. Díky kurzu jsem si uvědomila plno věcí a plno toho přehodnotila. Naučila jsem si vážit sama sebe.
Ted už vím, že na prvním místě jsem já a mé potřeby. abych byla v klidu a v pohodě.
Uvědomila jsem si, že není kamarádka jako kamarádka. Že když vás někdo psychicky vysává je třeba ho odstřihnout. Dříve bych si to neuměla ani představit a raději se dál trápila. Dnes už ne a to jen díky Jindře a jejímu kurzu.
Naučila jsem se zastavit, v klidu se najíst a hlavně přemýšlet. Do té doby jsem jedla ve spěchu a ani jsem si kolikrát neuvědomila co jsem vlastně všechno snědla.
Jednoduše jsem nepřemýšlela.
Kdo chce zhubnout, měl by určitě projít kurzem, aby si uvědomil, jaká cesta je pro něj ta nejlepší. Já si to uvědomila a našla jsem pro sebe tu nejlepší cestu a změnila celý pohled na jídlo a životní styl.  Bez kurzu u Jindřišky bych to nedokázala.
Kurzu u Jindřišky vděčím za spoustu zkušeností. Děkuji moc.

JB

Jindřišku jsem znala z dřívějška jako klasickou výživovou poradkyni. Byla jsem zvědavá, co nového se v kurzu dozvím. Kurz byl skvělý! Jindřiška ukazuje úplně nové pohledy na výživu, na zdravý životní styl, na hubnutí a na život vůbec. Nemluví o kaloriích, ale o lásce ke svému tělu a k jídlu a o mnoha dalších věcech.
Všechny informace úplně změnily můj pohled 
na koloběh žití a já jsem je začlenila do svého života. Jsem moc ráda, že jsem se kurzu zúčastnila.

Dana

Online kurz byl skvělý. Všechny informace jsou na jednom místě, můžeme si je pustit, až na to bude čas a chuť a navíc je tam najdeme již kdykoliv v budoucnu.
A je to opravdu o hubnutí JINAK – žádné počítání kalorií ani držení striktní diety… jsou to moderní poznatky o změně přístupu
k životu a každý si tam najde něco, co je pro něj šité na míru. Děkuji za tento kurz.

Dana Š.

Kurz „hubnutí jinak“ pod vedením Jindry mi dal nový pohled obecně na to, jak naše tělo funguje. Moc se mi líbilo, že Jindra nám dala komplexní pohled a přiblížení na to, co je strava, jak naše tělo alespoň teoreticky funguje, ale také to, že tělo funguje v závislosti na naší hlavu, naše myšlení, naši nynější situací a na naše emoce.
Velice se mi líbilo také to, že každá lekce měla jiné téma a tak byl kurz velice rozmanitý. Samozřejmým plusem kurzu byla naprosto úžasná skupina lidí, se kterými jsem kurz absolvovala.  Žádné téma, které jsme probírali, nebylo v žádném případě nudné. Obecně si z kurzu odnáším plný sešit vědomostí, které si čas od času pročítám znovu a znovu. Také si odnáším přátelství s lidmi, kteří kurz absolvovali se mnou. Člověk se neustále učí, hlavně když už ví, že tělo nefunguje jako stroj, ale jako celek.  Děkuji za to.

Kristýna

Pokud jste rozhodnutá zatočit s jojo efektem, skoncovat se špatnými pocity ze své váhy a začít se cítit opět žensky a šik, přidejte se k nám!

Do xx.xx.2023 si můžete ulovit AKČNÍ BONUS:
60minutovou individuální konzultaci.

Co je součástí kurzu:

Videa plná informací a inspirace 

Devět srozumitelných lekcí plných konkrétních příkladů i praktických cvičení.
Po skončení videa budete přesně vědět, co máte dělat a jak.

Videorecepty s textovým návodem

Každý týden si vyzkoušíte uvařit 2 nové recepty, jeden slaný a jeden sladký. Recepty jsou jednoduché, vycházejí z tradičních postupů, které znáte. Slibuju, že vám výsledek na talíři bude chutnat. 

Dvě zpětné vazby na 3 dny vašeho denního režimu

Zhodnotím kvalitu a pravidelnost vašich stravovacích, pitných a pohybových návyků, spánku i psychohygieny. Ukážu, kde nyní vnímám největší potíž a poradím konkrétní tipy na vylepšení. Díky zpětné vazbě se rychle posune vaše přemýšlení o kombinaci potravin a životním stylu jako celku.

Pravidelná setkávání při živých vysíláních

Každý týden kurzu pravidelná živá vysílání kde vám odpovím na otázky. Samozřejmě s možností zhlédnutí i ze záznamu.
Živá vysílání budou každou středu od 18,30 hod po celou dobu kurzu – celkem tedy 9 setkání na zoomu.

Společná inspirace

Můžete vzájemně s ostatními ženami sdílet svou cestu kurzem. Své úspěchy i to, co se vám zatím nedaří a inspirovat se od druhých. Každé z vás půjde něco snadněji a něco obtížněji. Využijte sílu skupiny a vzájemného sdílení.

A to ještě není všechno – navíc získáte:

webinář Tipy a triky při vaření

Ukážu vám různé vychytávky: jak si přípravu jídla usnadnit, jak si suroviny předem připravit a udělat z nich zdravé domácí polotovary, abyste mohla vařit rychle, jídlo bylo zdravé, chutné a oku lahodící.

webinář Jak správně používat doplňky stravy

Některá jídla a nápoje mohou účinnost doplňků snížit, ale i zvýšit. Byla by škoda toho nevyužít. Dozvíte se, co udělat před tím, než se rozhodnete doplňky stravy používat, a také jaké druhy vybrat pro jaké situace.

Proč do toho jít právě teď?

Protože půjdu po celou dobu kurzu s vámi, budu vás podporovat, naučím vás radovat se z každého sousta a přitom hubnout.

To, co vás dostalo sem, už vás nedostane dál. Žádné další diety, zázračné doplňky stravy ani cvičení vás nezachrání.

Potřebujete se sama sobě a svému tělu věnovat komplexně. Přestaňte to zkoušet a udělejte rozhodnutí pro skutečnou změnu.

Ten nejlepší čas není za týden, měsíc, nebo až někdy… ale právě teď.

Startujeme 13.1.2023

Navíc, když se k nám přidáte do xx.xx.2023,
získáte SPECIÁLNÍ BONUS zdarma (v hodnotě 1 900 Kč):
60minutovou individuální konzultaci.

Cena kurzu: 6 500,- Kč

Cenu si můžete rozdělit také na dvě splátky. 

Přihlaste se na čekací listinu

Jak kurz probíhá:

Netuším, jak to Jindřiška udělala, ale nějak nenásilně mi změnila přístup k hubnutí, zdraví, mému tělu a vlastně i životu. Pořád dokola mluvila o udržitelnosti, o tom, že jedna věc je zhubnout a druhá je udržet si váhu trvale. Já uměla rychle hubnout, i 10 kg- do šatů, na dovolenou,.. Jenže po čtyřicítce už to šlo čím dál hůř. Díky kurzu jsem si uvědomila, že jsem jídla měla buď jako odměnu a nebo jako nutné zlo. A tak jsem vyzkoušela věnovat se při jídle jídlu. Co mě šokovalo nebyly kila, co jsem zhubla. Po letech jsem zase začala chodit pravidelně na záchod!!! To je pro mě víc, než zhubnutá a kila. Děkuju za to.

Olina

Můj problém bylo, že nerada vařím, přišlo mi to zbytečné plýtvání časem. Raději jsem jela na kole nebo si šla zaběhat. A pak snědla, co bylo. Na kila jsem byla spojená, ale začalo mi růst břicho a já jsem nevěděla proč. Až v kurzu jsem pochopila, že když tělo nedostává živiny, je podvyživené a ukládá tuk v trupu. Zamilovala jsem se do Jindry kuchařského přístupu – jídlo na stole do 30 minut včetně umytého nádobí Děkuji moc, úplně se mi změnil postoj ke kuchyni a vaření.

Janča

Cítit se skvěle ve svém těle, to je můj záměr pro každý den. Vypozorovala jsem, že strava ohromně ovlivňuje to, jak se cítím a také mou sebehodnotu. Jak jsem na sebe hrdá, když jím „správně“, jak jde všechno najednou lépe, mám lepší náladu, motivaci zkoušet nové věci, lidi mi nelezou na nervy. Jsem perfekcionistka a vždy jsem měla pocit, že když to nejde perfektně, nemá vůbec cenu se do toho pouštět. Moc děkuju, jste skvělá průvodkyně zdravým životním stylem.

Gábina

Kurz byl pro mě zázrak, od 16 let jsem na dietách a teprve v 50 letech jsem díky Jindřišce pochopila, že moje tělo není můj nepřítel, že spolu nemusíme bojovat, ale že když začnu poslouchat, co mi tělo říká, pak teprve můžu zhubnout.
Po 3 měsích mám dole 2 kg. Jupííí!
Pro někoho možná jen 2 kg, ale pro mě je to zázrak a věřím, že když se k sobě dál budu chovat hezky, další kila půjdou dolů také. Děkuji z celého srdce.

Pavlína

Co všechno s kurzem získáte:

12 470,- Kč

 6 900,- Kč

Můj příběh:

Jako malá holka jsem si pořád dokola hrála na Paní učitelku.

Jako větší jsem chtěla být všechno, jen ne učitelka. Posledních dvacet let jsem neskutečně vděčná za to, co dělám.

Učím lidi, jak lépe jíst a pít, vedu je k tomu, aby se cítili lépe. Měla jsem sklon v tom pořád hledat nějaké složitosti. Prostudovala jsem obrovskou spoustu výživových směrů, několik jich dokonce sama na sobě vyzkoušela a pak vyhodnocovala co mají společné.

A tehdy jsem “objevila Ameriku”. Všude radí: pijte vodu, jezte zeleninu, hlídejte si dostatek bílkovin a vařte si domácí stavu. Rozdílné v různých směrech je pouze to JAK. Ale ten princip je vlastně všude stejný – hýbejte se, relaxujte, spěte
a radujte se z maličkostí.

V jednoduchosti je ta pravá krása, která vám vrátí jiskru do očí!

A tu jednoduchost vás naučím právě v tomto kurzu.

Kde beru tu jistotu, že to dokážete?

Ze svých bohatých zkušeností. 

3080

spokojených klientů

jsem vedla na osobních konzultacích krok za krokem k ideální váze.

22

let zkušeností

coby výživový poradce pro směnaře, přes maminky na MD až po ženy v důchodu.

Startujeme 13.1.2023

Pokud jste rozhodnutá zatočit s jojo efektem, skoncovat se špatnými pocity ze své váhy a začít se cítit opět žensky a šik, přidejte se k nám do xx.xx.2023 a ulovte si AKČNÍ BONUS: 60minutovou individuální konzultaci!

Kurz je pro vás, pokud:

Tento kurz není pro toho:

Často kladené otázky:

Jak využít akci 1+1 za polovinu?
První z vás dvou si objedná a zaplatí kurz. Pak mi do mailu napíšete jméno své kamarádky (mamky, ségry,..) a já vám pošlu slevový kód. Když ho zadá kamarádka do objednávkového formuláře, cena se jí automaticky sníží o polovinu.

Už jsme si obě kurz koupily. Co s tím?
Napište mi, prosím, mail a vyřešíme to vrácením částky za kurz jedné z vás.

Kdy a kde budou živá vysílání?
Živá vysílání budou každý týden ve středu od 18,30 hod. na 1,5-2 hodiny, podle potřeby. Dokud neodpovím na vaše otázky. 
Ze všech živých vysíláních bude záznam vložený ve členské sekci, takže se k němu můžete kdykoliv vracet.
Živá vysílání budou v aplikaci zoom – je velmi jednoduchá na ovládání – stačí kliknout na odkaz.

Mám starý pc bez kamery, co s tím?
Videa v kurzu můžete sledovat i na starém počítači bez kamery nebo na mobilu. Když jste zvládla sledovat minikurz, snadno zvládnete i kurzová videa.
Na živém vysílání mít kameru nemusíte. To na spojení nemá vliv. Uslyšíme se, odpovím na vaše otázky, jen se při tom neuvidíme. 

Co když znovu selžu?
Neumím vám slíbit, že na cestě kurzem nezavrávoráte. Změna životního stylu je dlouhodobý proces a nepovede se všechno změnit hned.
Proto jdeme v kurzu krok za krokem, aby toho nebylo moc najednou. Abyste na sebe netlačila a nedostala se do časové tísně, že nevíte, co máte dělat dřív.
Právě to, že jdeme pomalu, že se můžete zastavit u tématu, které je vás nové, je ta největší páka UDRŽITELNOSTI. Od toho, co znáte k tomu novému půjdeme postupně a právě proto to zvládnete.
Navíc se budeme pravidelně každý týden potkávat na živých vysíláních a to je velmi silná motivace a podpora. 

Jaká je v kurzu podpora?
– 2x kontrola 3 dnů vašeho jídelníčku i celého životního stylu. Abyste měla vnitřní pocit klidu, že režim držíte správně a povede k redukci. Zkontrolovat ho můžeme po 14 dnech a pak na konci kurzu nebo kdykoliv během celého roku, co máte ke kurzu přístup.
– Pravidelné setkávání na živých vysíláních každý týden, kde budeme v uzavřeném kruhu žen řešit, co se vám daří, ale také to, co vám moc nejde, na co si zatím neumíte zajít. Rovněž i mimořádné situace, které se nečekaně objeví a je třeba najít i do nich takový režim, aby byl udržitelný a zvládnutelný.

Mám strach, že už si nikdy nebudu moc dát čokoládu, knedlíky …
Toho se nebojte. Knedlíky jsou k obědu v redukčním jídelníčku naprosto v pořádku. Vždyť z čeho jsou knedlíky? Mouka, mléko, vajíčka, rohlík (je zase mouka), kvasnice a sůl. A z čeho jsou těstoviny, které se při redukci běžně jí? Mouka, vajíčko, voda nebo mléko. Kromě kvasnic je to stejné. Takže jestli máte ráda knedlíky, není jediný důvod, proč si je odpírat.
Čokoláda, káva, sklenka vína – tady platí totéž. Nejsou to zakázané věci. Jen budeme dávat pozor na to, kolik toho sníte a kdy. Když si dáte kostičku čokolády denně jako „sladkou tečku“ ke kávě po obědě, není to špatně. Naopak je to dlouhodobě udržitelné. Protože kdybyste si všechno sladké zakázala, kila možná půjdou dolů rychleji, ale rozhodně to nevydržíte dlouho. A až to praskne, sníte VEČER čokoládu celou a druhý večer také a váha se zase vrátí.
Proto je lepší dát si to, co máte ráda, v malé míře. Tím se vaše chutě i mozek uspokojí a vy máte režim, který je zvládnutelný.

Mám strach z přísného, tvrdého drilu.
Toho se vůbec nemusíte bát. Já sama nesnáším, když mě někdo něco přikazuje, zakazuje, do něčeho mě nutí. A tak to nedělám druhým.
Samozřejmě, abyste mohla zhubnout, potřebujete dodržovat nějaká pravidla, ale hodně dobře funguje vyměňování. Něco, co ani nepotřebujete a děláte to vlastně jen ze zvyku, vyměníte za něco, co je pro Vás opravdu důležité. Např. začnete v práci do patra chodit po schodech místo ježdění výtahem a za to si necháte sklenku vína večer s partnerem. 

Co když teď nemám pohromadě celou částku na kurz?
Vůbec nevadí. Můžete si platbu rozložit na dvě splátky.

Co když kurz nestihnu za 9týdnů projít?
To vůbec nevadí. Ke kurzu máte přístup až do 31.3.2024, takže můžete jít svým vlastním tempem a zároveň se do něj stále vracet.
Vracení se velmi doporučuji. Po půl roce si kurz znovu projít, protože jak se postupně posouváte, budete moct zařadit další tipy z kurzu, které pro vás byly na začátku příliš velké sousto.
Když už to děláte automaticky, kurz si projdete znovu – uslyšíte tam „nové“ věci, které tam byly i poprvé, ale v tu chvíli byly příliš.
Jenže teď už si umíte představit, že byste je zvládla. Tak je zařadíte a znovu se posunete. Toto je dlouhodobě udržitelné – hubnout v pohodě, v radosti bez tlaku na výkon.
A celou dobu se cítíte skvěle ve svém těle!

9týdenní online kurz

BUĎTE PĚKNÁ
PRO SEBE

Získejte postavu svých snů
a staňte se znovu sama sebou
kočkou s jiskrou v oku.

Startujeme 13.1.2023

Už vás nebaví zkoušet pořád nové, „zaručené“ diety z časopisů se stejně špatným výsledkem „něco zhubnu, ale pak přiberu víc“?

Jste otrávená z nemožnosti dodržovat režim, kdy celý den nestíháte, skoro nic nejíte a večer už to nevydržíte a vypleníte ledničku?

Nutíte se do cvičení, které vás nebaví a místo hubnutí jste rozlámaná, unavená, totálně ve stresu a tak to raději vzdáte?

Najděte pro sebe tu správnou cestu, začněte jíst s radostí, cvičit s chutí a hubnout s lehkostí!

Začínáme 13.1.2023

Správné jídlo vám přinese více energie, změní myšlení, zvýší sebevědomí a vrátí jiskru do očí.
Chlapi se za vámi budou otáčet!

Dokonce i jednoduché cvičení, které nezdrží ani maximálně vytíženou ženu, viditelně zpevní vaši postavu.
Každé plavky vám dokonale padnou!

Změna starých stravovacích návyků vyžaduje odvahu. Nebojíte
se odolávat pokušení a vybíráte si to nejlepší
bez pocitu viny.
Kamarádky vám to budou závidět!

Už po měsíci se dostaví první výsledky a někdo vás pochválí. Nezbyde vám nic jiného, než se sama sobě líbit.
Z vašeho obrazu v zrcadle budete doslova nadšená!

Dodržování režimu se stane vaší součástí a přestanete mít výčitky, že něco děláte špatně. Začnete být konečně spokojenější
a hravější.

Zdravý životní styl změní energii, kterou vyzařujete. Získaným sebevědomím se vám otevřou netušené možnosti.
Stanete se královnou
svého života!

Ve dvou se to lépe táhne!
Chcete jít do kurzu s kamarádkou, mamkou, ségrou, ... a podpořit se tak ještě víc při hubnutí?
Jedna zaplatí plnou cenu, druhá jen půlku.

Chci vás při hubnutí podpořit jak nejvíc jen zvládnu.

Začínáme 13.1.2023

Cena kurzu: 4 500,- Kč

V kurzu vás naučím:

Pojďte nastartovat hubnutí
- s mou podporou, krok za krokem
v bezpečné ženské skupině.

Kurz můžu vřele doporučit. Obohatil mě hlavně duševně. Ukázal mi směr, kterým chci jít. Né protože musím, ale protože chci. Díky kurzu jsem si uvědomila plno věcí a plno toho přehodnotila. Naučila jsem si vážit sama sebe.
Ted už vím, že na prvním místě jsem já a mé potřeby. abych byla v klidu a v pohodě.
Uvědomila jsem si, že není kamarádka jako kamarádka. Že když vás někdo psychicky vysává je třeba ho odstřihnout. Dříve bych si to neuměla ani představit a raději se dál trápila. Dnes už ne a to jen díky Jindře a jejímu kurzu.
Naučila jsem se zastavit, v klidu se najíst a hlavně přemýšlet. Do té doby jsem jedla ve spěchu a ani jsem si kolikrát neuvědomila co jsem vlastně všechno snědla.
Jednoduše jsem nepřemýšlela.
Kdo chce zhubnout, měl by určitě projít kurzem, aby si uvědomil, jaká cesta je pro něj ta nejlepší. Já si to uvědomila a našla jsem pro sebe tu nejlepší cestu a změnila celý pohled na jídlo a životní styl.  Bez kurzu u Jindřišky bych to nedokázala.
Kurzu u Jindřišky vděčím za spoustu zkušeností. Děkuji moc.

JB

Jindřišku jsem znala z dřívějška jako klasickou výživovou poradkyni. Byla jsem zvědavá, co nového se v kurzu dozvím. Kurz byl skvělý! Jindřiška ukazuje úplně nové pohledy na výživu, na zdravý životní styl, na hubnutí a na život vůbec. Nemluví o kaloriích, ale o lásce ke svému tělu a k jídlu a o mnoha dalších věcech.
Všechny informace úplně změnily můj pohled 
na koloběh žití a já jsem je začlenila do svého života. Jsem moc ráda, že jsem se kurzu zúčastnila. 
Dana

Online kurz byl skvělý. Všechny informace jsou na jednom místě, můžeme si je pustit, až na to bude čas a chuť a navíc je tam najdeme již kdykoliv v budoucnu.
A je to opravdu o hubnutí JINAK – žádné počítání kalorií ani držení striktní diety… jsou to moderní poznatky o změně přístupu
k životu a každý si tam najde něco, co je pro něj šité na míru. Děkuji za tento kurz.
Dana Š.

Kurz „hubnutí jinak“ pod vedením Jindry mi dal nový pohled obecně na to, jak naše tělo funguje. Moc se mi líbilo, že Jindra nám dala komplexní pohled a přiblížení na to, co je strava, jak naše tělo alespoň teoreticky funguje, ale také to, že tělo funguje v závislosti na naší hlavu, naše myšlení, naši nynější situací a na naše emoce.
Velice se mi líbilo také to, že každá lekce měla jiné téma a tak byl kurz velice rozmanitý. Samozřejmým plusem kurzu byla naprosto úžasná skupina lidí, se kterými jsem kurz absolvovala.  Žádné téma, které jsme probírali, nebylo v žádném případě nudné. Obecně si z kurzu odnáším plný sešit vědomostí, které si čas od času pročítám znovu a znovu. Také si odnáším přátelství s lidmi, kteří kurz absolvovali se mnou. Člověk se neustále učí, hlavně když už ví, že tělo nefunguje jako stroj, ale jako celek.  Děkuji za to.
Kristýna

Jak bude kurz probíhat:

Co je součástí kurzu:

Videa plná informací a inspirace 

Srozumitelné lekce plné konkrétních příkladů i praktických cvičení. Po skončení videa budete přesně vědět, co máte dělat a jak .

Videorecepty s textovým návodem

Každý týden si vyzkoušíte uvařit 2 nové recepty, jeden slaný a jeden sladký.

Dvě zpětné vazby na 3 dny vašeho denního režimu

Zhodnotím vám kvalitu a pravidelnost vašich stravovacích, pitných a pohybových návyků, spánku a psychohygieny. Ukážu, jde v současné chvíli vnímám největší potíž a poradím tipy na vylepšení.

Pravidelná setkávání při živých vysíláních

Každý týden kurzu pravidelná živá vysílání kde vám odpovím na otázky. Samozřejmě s možností shlédnutí i ze záznamu.
Živá vysílání budou každou středu od 18,30 hod po celou dobu kurzu – celkem tedy 9 setkání na zoomu.

Společná inspirace

Můžete vzájemně s ostatními ženami sdílet svou cestu kurzem. Své úspěchy i to, co se vám zatím nedaří a inspirovat se od druhých. Každé z vás půjde něco snadněji a něco obtížněji. Můžete využít sílu skupiny a vzájemného sdílení.

A to ještě není všechno – navíc získáte:

webinář Tipy a triky při vaření,

kde vám ukážu různé vychytávky, jak si přípravu jídla usnadnit, jak si suroviny předem připravit a udělat z nich zdravé domácí polotovary, abyste mohly vařit rychle a jídlo bylo zdravé, chutné a oku lahodící

webinář Jak správně používat doplňky stravy,

protože jsou jídla a nápoje, které mohou účinnost doplňků snížit, ale i zvýšit a byla by škoda nevyužít toho. Dozvíte se co je dobré udělat, než se rozhodnete doplňky stravy používat a jaké druhy vybrat pro jaké situace

tipy z adventního i poadventního kalendáře

dvouminutové rychlotipy, které podpoří vaši cestu kurzem, neboť opakování je Matkou moudrosti. 

Jdete do toho ve dvou?

Ve dvou se to lépe táhne. Skočte do kurzu s kamarádkou, mamkou, dcerou nebo ségrou. Podpořím vás.
Jedna platí plnou cenu, druhá polovinu. 

Proč do toho jít právě teď?

Protože půjdu po celou dobu kurzu s vámi, budu vás podporovat, naučím vás radovat se z každého sousta
a přitom hubnout.

Startujeme 13.1.2023

Cena: 4 500,- Kč

Možnost rozdělit cenu do dvou splátek. 

Ve dvou se to lépe táhne. Skočte do kurzu s kamarádkou, mamkou, dcerou nebo ségrou. Podpořím vás.
Jedna platí plnou cenu, druhá polovinu. 

Platba může být vcelku nebo na splátky.
Platit můžete v korunách nebo v eurech.
Způsob platby je převod, rychlý online převod nebo platba kartou.

Součástí kurzu je:

Často kladené otázky:

Jak využít akci 1+1 za polovinu?
První z Vás dvou si objedná a zaplatí kurz. Pak mi do mailu napíšete jméno své kamarádky (mamky, ségry,..) a já Vám pošlu slevový kód. Když ho zadá kamarádka do objednávkového formuláře, cena se jí automaticky sníží o polovinu.

Už jsme si obě kurz koupily. Co s tím?
Napište mi, prosím, mail a vyřešíme to vrácením částky za kurz jedné z Vás.

Kdy a kde budou živá vysílání?
Živá vysílání budou každý týden ve středu od 18,30 hod. na 1,5-2 hodiny, podle potřeby. Dokud neodpovím na vaše otázky. 
Ze všech živých vysíláních bude záznam vložený ve členské sekci, takže se k němu můžete kdykoliv vracet.
Živá vysílání budou v aplikaci zoom – je velmi jednoduchá na ovládání – stačí kliknout na odkaz.

Mám starý pc bez kamery, co s tím?
Videa v kurzu můžete sledovat i na starém počítači bez kamery nebo na mobilu. Když jste zvládla sledovat adventní tipy, snadno zvládnete i kurzová videa.
Na živém vysílání mít kameru nemusíte. To na spojení nemá vliv. Uslyšíme se, odpovím na vaše otázky, jen se při tom neuvidíme. 

Co když znovu selžu?
Neumím Vám slíbit, že na cestě kurzem nezavrávoráte. Změna životního stylu je dlouhodobý proces a nepovede se všechno změnit hned.
Proto jdeme v kurzu krok za krokem, postupně, aby toho nebylo moc najednou. Abyste na sebe netlačila a nedostala se do časové tísně, že nevíte, co máte dělat dřív.
Právě to, že jdeme pomalu, že se můžete u tématu, které je Vás nové zastavit, je ta největší páka UDRŽITELNOSTI. Od toho, co znáte k tomu novému půjdeme postupně a právě proto to zvládnete.
Navíc se budeme pravidelně každý týden potkávat na živých vysíláních a to je velmi silná motivace a podpora. 

Jaká je v kurzu podpora?
– 2x kontrola 3 dnů Vašeho jídelníčku i celého životního stylu. Abyste měla vnitřní pocit klidu, že režim držíte správně a povede k redukci. Zkontrolovat ho můžeme po 14 dnech a pak na konci kurzu nebo kdykoliv během celého roku, co máte ke kurzu přístup.
– Pravidelné setkávání na živých vysíláních každý týden, kde budeme v uzavřeném kruhu žen řešit, co se Vám daří, ale také to, co Vám moc nejde, na co si zatím neumíte zajít. Rovněž i mimořádné situace, které se nečekaně objeví a je třeba najít i do nich takový režim, aby byl udržitelný a zvládnutelný.

Mám strach, že už si nikdy nebudu moc dát čokoládu, knedlíky …
Toho se není třeba bát. Knedlíky jsou k obědu v redukčním jídelníčku naprosto v pořádku. Vždyť z čeho jsou knedlíky? Mouka, mléko, vajíčka, rohlík (je zase mouka), kvasnice a sůl. A z čeho jsou těstoviny, které se při redukci běžně jí? Mouka, vajíčko, voda nebo mléko. Kromě kvasnic je to stejné. Takže jestli máte ráda knedlíky, tak není jediný důvod, proč si je odpírat.
Čokoláda, káva, sklenka vína – tady platí totéž. Nejsou to zakázané věci. Jen budeme dávat pozor na to, kolik toho sníte a kdy. Když si dáte kostičku čokolády denně jako „sladkou tečku“ ke kávě po obědě, tak to není špatně. Naopak je to dlouhodobě udržitelné. Protože kdybyste si všechno sladké zakázala, tak kila možná půjdou dolů rychleji, ale rozhodně to nevydržíte dlouho. A až to praskne, tak sníte VEČER čokoládu celou a druhý večer také a váha se zase vrátí.
Proto je lepší dát si to, co máte ráda, v malé míře. Tím se naše chutě i mozek uspokojí a Vy máte režim, který je zvládnutelný a dlouhodobě udržitelný.

Mám strach z přísného, tvrdého drilu.
Toho se vůbec nemusíte bát. Já sama nesnáším, když mě někdo něco přikazuje, zakazuje, do něčeho mě nutí. A tak to nedělám druhým.
Samozřejmě, abyste mohla zhubnout, tak potřebujete dodržovat nějaká pravidla, ale hodně dobře funguje vyměňování. Něco, co ani nepotřebujete a děláte to vlastně jen ze zvyku, vyměníte za něco, co je pro Vás opravdu důležité. Např. začnete v práci do patra chodit po schodech místo ježdění výtahem a za to si necháte sklenku vína večer s partnerem. 

Co když teď nemám pohromadě celou částku na kurz?
Vůbec nevadí. Můžete si platbu rozložit na dvě splátky.

Co když kurz nestihnu za 9týdnů projít?
To vůbec nevadí. Ke kurzu máte přístup až do 31.3.2024, takže můžete jít svým vlastním tempem a zároveň se do něj stále vracet.
Vracení se velmi doporučuji. Po půl roce si kurz znovu projít, protože jak se postupně posunujete, budete moct zařadit další tipy z kurzu, které pro Vás byly na začátku příliš velké sousto.
Toto je právě ta udržitelnost v praxi – projdete si všechny týdny a včleníte to nejdůležitější do Vašeho života a posunete se.
A když už to děláte automaticky, tak si kurz projdete znovu, uslyšíte tam „nové“ věci, které tam byly i poprvé, ale v tu chvíli  byly příliš.
Jenže teď už si umíte představit, že byste je zvládla. Tak je zařadíte a znovu se posunete. Toto je dlouhodobě udržitelné – hubnout v pohodě, v radosti bez tlaku na výkon.
A celou dobu se cítíte skvěle ve svém těle!

Můj příběh:

Jako malá holka jsem si pořád dokola hrála na Paní učitelku.
Jako větší jsem chtěla být všechno, jen ne učitelka. Posledních dvacet let jsem neskutečně vděčná za to, co dělám.
Učím lidi, jak lépe jíst a pít, vedu je k tomu, aby se cítili lépe. Měla jsem sklon v tom pořád hledat nějaké složitosti. Prostudovala jsem obrovskou spoustu výživových směrů, několik jich dokonce sama na sobě vyzkoušela a pak vyhodnocovala co mají společné.
A tehdy jsem “objevila Ameriku”. Všude radí: pijte vodu, jezte zeleninu, hlídejte si dostatek bílkovin a vařte si domácí stavu. Rozdílné v různých směrech je pouze to JAK. Ale ten princip je vlastně všude stejný. Hýbejte se, relaxujte, spěte
a radujte se z maličkostí je podstatné nejen u hubnutí.
V jednoduchosti je ta pravá krása.
Klienti dodržují jednoduché zásady, já se raduji z jejich výsledků a pak sázím pochvaly jako pekař rohlíky do pece. Začala jsem jednoduše, pak hledala a vymýšlela nespočet složitostí, abych se nakonec s velikou pokorou a zkušeností vrátila zpět k tomu jednoduchému, protože moje práce je vrátit vám jiskru do očí!

Upozornění:

Tento kurz rozhodně není pro někoho, kdo hledá nějakou zkratku – třeba jak rychle zhubnout 10 kg
za týden. Nic takového v tomto kurzu nezískáte.

Tento kurz má za cíl ukázat vám všechno to, co ovlivňuje hubnutí a naučit vás, jak mít při dodržování těchto pravidel dlouhodobý úspěch.