Přeskočit na obsah

9týdenní online kurz

BUĎTE PĚKNÁ PRO SEBE

Získejte postavu svých snů a staňte se znovu sama sebou – kočkou s jiskrou v oku.

Už vás nebaví zkoušet pořád nové, „zaručené“ diety z časopisů se stejně špatným výsledkem „něco zhubnu, ale pak přiberu víc“?

Jste otrávená z nemožnosti dodržovat režim, kdy celý den nestíháte, skoro nic nejíte a večer už to nevydržíte a vypleníte ledničku?

Nutíte se do cvičení, které vás nebaví a místo hubnutí jste rozlámaná, unavená, totálně ve stresu a tak to raději vzdáte?

Najděte pro sebe tu správnou cestu, začněte jíst s radostí, cvičit s chutí a hubnout s lehkostí!

Správné jídlo vám přinese více energie, změní myšlení, zvýší sebevědomí a vrátí jiskru do očí.
Chlapi se za vámi budou otáčet!

Dokonce i jednoduché cvičení, které nezdrží ani maximálně vytíženou ženu, viditelně zpevní vaši postavu.
Každé plavky vám dokonale padnou!

Změna starých stravovacích návyků vyžaduje odvahu. Nebojíte
se odolávat pokušení a vybíráte si to nejlepší
bez pocitu viny.
Kamarádky vám to budou závidět!

Už po měsíci se dostaví první výsledky a někdo vás pochválí. Nezbyde vám nic jiného, než se sama sobě líbit.
Z vašeho obrazu v zrcadle budete doslova nadšená!

Dodržování režimu se stane vaší součástí a přestanete mít výčitky, že něco děláte špatně. Začnete být konečně spokojenější
a hravější.

Zdravý životní styl změní energii, kterou vyzařujete. Získaným sebevědomím se vám otevřou netušené možnosti.
Stanete se královnou
svého života!

Přidejte se do 9týdenního kurzu Buďte pěkná pro sebe a zhubněte už natrvalo.

Cena kurzu: 2.950,- Kč

V kurzu vás naučím:

Kurz můžu vřele doporučit. Obohatil mě hlavně duševně. Ukázal mi směr, kterým chci jít. Né protože musím, ale protože chci. Díky kurzu jsem si uvědomila plno věcí a plno toho přehodnotila. Naučila jsem si vážit sama sebe. Teď už vím, že na prvním místě jsem já a mé potřeby abych byla v klidu a v pohodě. Uvědomila jsem si, že není kamarádka jako kamarádka. Že když vás někdo psychicky vysává je třeba ho odstřihnout. Dříve bych si to neuměla ani představit a raději se dál trápila. Dnes už ne a to jen díky Jindře a jejímu kurzu. Naučila jsem se zastavit, v klidu se najíst a hlavně přemýšlet. Do té doby jsem jedla ve spěchu a ani jsem si kolikrát neuvědomila co jsem vlastně všechno snědla. Jednoduše jsem nepřemýšlela. Kdo chce zhubnout, měl by určitě projít kurzem, aby si uvědomil, jaká cesta je pro něj ta nejlepší. Já si to uvědomila a našla jsem pro sebe tu nejlepší cestu a změnila celý pohled na jídlo a životní styl. Má cesta je metabolic balans, kde se mi podařilo zhubnout 36 kilo. Bez kurzu u Jindřišky bych to nedokázala. Kurzu u Jindřišky vděčím za spoustu zkušeností.
Děkuji moc.

JB

Jindřišku jsem znala z dřívějška jako klasickou výživovou poradkyni. Byla jsem zvědavá, co nového se v kurzu dozvím. Kurz byl skvělý! Jindřiška ukazuje úplně nové pohledy na výživu, na zdravý životní styl, na hubnutí a na život vůbec. Nemluví o kaloriích, ale o lásce ke svému tělu a
k jídlu a o mnoha dalších věcech.

Všechny informace úplně změnily můj pohled na koloběh žití a já jsem je začlenila do svého života. Jsem moc ráda, že jsem se kurzu zúčastnila. 
Dana

Online kurz Hubnutí JINAK byl skvělý. Všechny informace jsou na jednom místě, můžeme si je pustit, až na to bude čas a chuť a navíc je tam najdeme již kdykoliv v budoucnu. A je to opravdu o hubnutí JINAK – žádné počítání kalorií ani držení striktní diety… jsou to moderní poznatky o změně přístupu k životu a každý si tam najde něco, co je pro něj šité na míru. Děkuji za tento kurz.
Dana Š.

Kurz „hubnutí jinak“ pod vedením Jindry mi dal nový pohled obecně na to, jak naše tělo funguje. Moc se mi líbilo, že Jindra nám dala komplexní pohled a přiblížení na to, co je strava, jak naše tělo alespoň teoreticky funguje, ale také to, že tělo funguje v závislosti na naší hlavě, naše myšlení, naši nynější situací a na naše emoce. Velice se mi líbilo také to, že každá lekce měla jiné téma a tak byl kurz velice rozmanitý.  Žádné téma, které jsme probírali, nebylo v žádném případě nudné. Obecně si z kurzu odnáším plný sešit vědomostí, které si čas od času pročítám znovu a znovu. Člověk se neustále učí, hlavně když už ví, že tělo nefunguje jako stroj, ale jako celek.  Děkuji za to.
Kristýna

Pojďte nastartovat hubnutí - krok
za krokem.

Cena kurzu: 2.950,- Kč

Jak bude kurz probíhat:

Videa plná informací a inspirace 

Co je součástí kurzu:

Srozumitelné lekce plné konkrétních příkladů i praktických cvičení. Po skončení videa budete přesně vědět, co máte dělat a jak .

Videorecepty s textovým návodem

Každý týden si vyzkoušíte uvařit 2 nové recepty, jeden slaný a jeden sladký.

2 zpětné vazby na 3 dny vašeho denního režimu

Zhodnotím vám kvalitu a pravidelnost vašich stravovacích, pitných a pohybových návyků, spánku a psychohygieny. Ukážu, jde v současné chvíli vnímám největší potíž a poradím tipy na vylepšení.

Konzultace po telefonu nebo skypu

Během 20 minut probereme, co budete potřebovat. Před konzultací mi pošlete vaše dotazy, abych se mohla co nejlépe připravit a čas jsme využily efektivně. Konzultace může být buď telefonická nebo se můžeme vidět na skype či google meet. Vybírat možnost budete vy. 

Proč do toho jít právě teď?

Protože nejlepší doba na to začít hubnout je právě TEĎ.

Kurzem vás krok za krokem provedu a naučím vás
radovat se z každého sousta a přitom hubnout.

A to ještě není všechno
– mám pro vás 2 bonusy:

minikurz Tipy a triky při vaření,

kde vám ukážu různé vychytávky, jak si přípravu jídla usnadnit, jak si suroviny předem připravit a udělat z nich zdravé domácí polotovary, abyste mohly vařit rychle a jídlo bylo zdravé, chutné a oku lahodící

minikurz Jak správně používat doplňky stravy,

protože jsou jídla a nápoje, které mohou účinnost doplňů snížit, ale i zvýšit a byla by škoda nevyužít toho. Dozvíte se co je dobré udělat, než se rozhodnete doplňky stravy používat a jaké druhy vybrat pro jaké situace

Tak co, jdete do toho se mnou?

Můj příběh:

Jako malá holka jsem si pořád dokola hrála
na Paní učitelku.
Jako větší jsem chtěla být všechno, jen ne učitelka. A posledních dvacet let jsem neskutečně vděčná
za to, co dělám.
Učím lidi, jak lépe jíst a pít, vedu je k tomu, aby se cítili lépe.
Měla jsem sklon v tom pořád hledat nějaké složitosti. Prostudovala jsem obrovskou spoustu výživových směrů, několik jich dokonce sama
na sobě vyzkoušela a pak vyhodnocovala co mají společné.
A tehdy jsem “objevila Ameriku”. Všude radí: pijte vodu, jezte zeleninu, hlídejte si dostatek bílkovin a vařte si domácí stavu. Rozdílné v různých směrech je pouze to JAK. Ale ten princip je vlastně všude stejný. Hýbejte se, relaxujte, spěte a radujte se z maličkostí je podstatné nejen u hubnutí.
V jednoduchosti je ta pravá krása. Klienti dodržují jednoduché zásady, já se raduji z jejich výsledků a pak sázím pochvaly jako pekař rohlíky do pece.
Začala jsem jednoduše, pak hledala a vymýšlela nespočet složitostí, abych se nakonec s velikou pokorou a zkušeností vrátila zpět k tomu jednoduchému, protože moje práce je vrátit vám jiskru do očí!

Upozornění:

Tento kurz rozhodně není pro někoho, kdo hledá nějakou zkratku – třeba jak rychle zhubnout 10 kg
za týden. Nic takového v tomto kurzu nezískáte.

Tento kurz má za cíl ukázat vám všechno to, co ovlivňuje hubnutí a naučit vás, jak mít při dodržování těchto pravidel dlouhodobý úspěch.