Přeskočit na obsah

4týdenní online kurz

4 klíčová témata pro hubnutí 
ověřená 22letou praxí
a 3000 spokojených klientů

BUĎTE PĚKNÁ
PRO SEBE

Získejte postavu svých snů
a staňte se znovu sama sebou
kočkou s jiskrou v oku.

Už vás nebaví zkoušet pořád nové, „zaručené“ diety z časopisů se stejně špatným výsledkem „něco zhubnu, ale pak přiberu víc“?

Jste otrávená z nemožnosti dodržovat režim, kdy celý den nestíháte, skoro nic nejíte a večer už to nevydržíte a vypleníte ledničku?

Nutíte se do cvičení, které vás nebaví a místo hubnutí jste rozlámaná, unavená, totálně ve stresu a tak to raději vzdáte?

Najděte pro sebe tu správnou cestu, začněte jíst s radostí, cvičit s chutí a hubnout s lehkostí!

Projdeme spolu 4 klíčová témata pro hubnutí ověřená mou 22letou praxí a 3000 spokojených klientů

Moje metoda sympatického hubnutí je jednoduchá, časově nenáročná, do běžného dne aplikovatelná a díky tomu dlouhodobě udržitelná. 

Začínáme 12.6.2023

Cena: 2 450,- Kč

Správné jídlo vám přinese více energie, změní myšlení, zvýší sebevědomí a vrátí jiskru do očí.
Chlapi se za vámi budou otáčet!

Dokonce i jednoduché cvičení, které nezdrží ani maximálně vytíženou ženu, viditelně zpevní vaši postavu.
Každé plavky vám dokonale padnou!

Změna starých stravovacích návyků vyžaduje odvahu. Nebojíte
se odolávat pokušení a vybíráte si to nejlepší
bez pocitu viny.
Kamarádky vám to budou závidět!

Už po měsíci se dostaví první výsledky a někdo vás pochválí. Nezbyde vám nic jiného, než se sama sobě líbit.
Z vašeho obrazu v zrcadle budete doslova nadšená!

Dodržování režimu se stane vaší součástí a přestanete mít výčitky, že něco děláte špatně.
Začnete být konečně spokojenější
a hravější.

Zdravý životní styl změní energii, kterou vyzařujete. Získaným sebevědomím se vám otevřou netušené možnosti.
Stanete se královnou
svého života!

Takové výsledky můžete mít i vy.

Stačí se rozhodnout.

Já vás na cestě za vysněnou váhou podpořím svými zkušenostmi, praktickým přístupem, tipy na rychlá a zdravá jídla.

Cena kurzu: 2 450,- Kč

V kurzu vás naučím:

Kurz můžu vřele doporučit. Obohatil mě hlavně duševně. Ukázal mi směr, kterým chci jít. Né protože musím, ale protože chci. Díky kurzu jsem si uvědomila plno věcí a plno toho přehodnotila. Naučila jsem si vážit sama sebe.
Ted už vím, že na prvním místě jsem já a mé potřeby. abych byla v klidu a v pohodě.
Uvědomila jsem si, že není kamarádka jako kamarádka. Že když vás někdo psychicky vysává je třeba ho odstřihnout. Dříve bych si to neuměla ani představit a raději se dál trápila. Dnes už ne a to jen díky Jindře a jejímu kurzu.
Naučila jsem se zastavit, v klidu se najíst a hlavně přemýšlet. Do té doby jsem jedla ve spěchu a ani jsem si kolikrát neuvědomila co jsem vlastně všechno snědla.
Jednoduše jsem nepřemýšlela.
Kdo chce zhubnout, měl by určitě projít kurzem, aby si uvědomil, jaká cesta je pro něj ta nejlepší. Já si to uvědomila a našla jsem pro sebe tu nejlepší cestu a změnila celý pohled na jídlo a životní styl.  Bez kurzu u Jindřišky bych to nedokázala.
Kurzu u Jindřišky vděčím za spoustu zkušeností. Děkuji moc.

JB

Jindřišku jsem znala z dřívějška jako klasickou výživovou poradkyni. Byla jsem zvědavá, co nového se v kurzu dozvím. Kurz byl skvělý! Jindřiška ukazuje úplně nové pohledy na výživu, na zdravý životní styl, na hubnutí a na život vůbec. Nemluví o kaloriích, ale o lásce ke svému tělu a k jídlu a o mnoha dalších věcech.
Všechny informace úplně změnily můj pohled 
na koloběh žití a já jsem je začlenila do svého života. Jsem moc ráda, že jsem se kurzu zúčastnila. 
Dana

Online kurz byl skvělý. Všechny informace jsou na jednom místě, můžeme si je pustit, až na to bude čas a chuť a navíc je tam najdeme již kdykoliv v budoucnu.
A je to opravdu o hubnutí JINAK – žádné počítání kalorií ani držení striktní diety… jsou to moderní poznatky o změně přístupu
k životu a každý si tam najde něco, co je pro něj šité na míru. Děkuji za tento kurz.
Dana Š.

Kurz „hubnutí jinak“ pod vedením Jindry mi dal nový pohled obecně na to, jak naše tělo funguje. Moc se mi líbilo, že Jindra nám dala komplexní pohled a přiblížení na to, co je strava, jak naše tělo alespoň teoreticky funguje, ale také to, že tělo funguje v závislosti na naší hlavu, naše myšlení, naši nynější situací a na naše emoce.
Velice se mi líbilo také to, že každá lekce měla jiné téma a tak byl kurz velice rozmanitý. Samozřejmým plusem kurzu byla naprosto úžasná skupina lidí, se kterými jsem kurz absolvovala.  Žádné téma, které jsme probírali, nebylo v žádném případě nudné. Obecně si z kurzu odnáším plný sešit vědomostí, které si čas od času pročítám znovu a znovu. Také si odnáším přátelství s lidmi, kteří kurz absolvovali se mnou. Člověk se neustále učí, hlavně když už ví, že tělo nefunguje jako stroj, ale jako celek.  Děkuji za to.
Kristýna

Pojďte nastartovat hubnutí
- s mou podporou, krok za krokem
v bezpečné ženské skupině.

Jak bude kurz probíhat:

Co je součástí kurzu:

Videa plná informací a inspirace 

Srozumitelné lekce plné konkrétních příkladů i praktických cvičení. Po skončení videa budete přesně vědět, co máte dělat a jak .

Videorecepty s textovým návodem

Každý týden si vyzkoušíte uvařit 2 nové recepty, jeden slaný a jeden sladký.

Možnost rychlé dotazu na messenger

Někdy zkrátka potřebujete rychle vědět odpověď. A je zbytečné čekat do živého vysílání. 
Proto je v kurzu možnost kdykoliv položit rychlou otázku na messenger a já vám namluvím 1-2 minutovou hlasovou odpověď.

Pravidelná setkávání při živých vysíláních

Každý druhý týden kurzu pravidelná živá vysílání kde vám odpovím na otázky. Samozřejmě s možností shlédnutí i ze záznamu.
Živá vysílání budou ve středu od 18,30 hod – celkem tedy 2 setkání na zoomu.

Společná inspirace

Můžete vzájemně s ostatními ženami sdílet svou cestu kurzem. Své úspěchy i to, co se vám zatím nedaří a inspirovat se od druhých. Každé z vás půjde něco snadněji a něco obtížněji. Můžete využít sílu skupiny a vzájemného sdílení.

A to ještě není všechno –
při objednání do 8.6. získáte jako bonus navíc:

webinář Tipy a triky při vaření,

kde vám ukážu různé vychytávky, jak si přípravu jídla usnadnit, jak si suroviny předem připravit a udělat z nich zdravé domácí polotovary, abyste mohly vařit rychle a jídlo bylo zdravé, chutné a oku lahodící

webinář Jak správně používat doplňky stravy,

protože jsou jídla a nápoje, které mohou účinnost doplňků snížit, ale i zvýšit a byla by škoda nevyužít toho. Dozvíte se co je dobré udělat, než se rozhodnete doplňky stravy používat a jaké druhy vybrat pro jaké situace

Proč do toho jít právě teď?

Protože půjdu po celou dobu kurzu s vámi, budu vás podporovat, naučím vás radovat se z každého sousta
a přitom hubnout.

Startujeme 12.6.2023

Cena: 2 450,- Kč

Součástí kurzu je:

Často kladené otázky:

Kdy a kde budou živá vysílání?
Živá vysílání budou ve středu od 18,30 hod. na 1,5-2 hodiny, podle potřeby. Dokud neodpovím na vaše otázky. 
Ze všech živých vysíláních bude záznam vložený ve členské sekci, takže se k němu můžete kdykoliv vracet.
Živá vysílání budou v aplikaci zoom – je velmi jednoduchá na ovládání – stačí kliknout na odkaz.

Mám starý pc bez kamery, co s tím?
Videa v kurzu můžete sledovat i na starém počítači bez kamery nebo na mobilu. Když jste zvládla sledovat adventní tipy, snadno zvládnete i kurzová videa.
Na živém vysílání mít kameru nemusíte. To na spojení nemá vliv. Uslyšíme se, odpovím na vaše otázky, jen se při tom neuvidíme. 

Co když znovu selžu?
Neumím vám slíbit, že na cestě kurzem nezavrávoráte. Změna životního stylu je dlouhodobý proces a nepovede se všechno změnit hned.
Proto jdeme v kurzu krok za krokem, postupně, aby toho nebylo moc najednou. Abyste na sebe netlačila a nedostala se do časové tísně, že nevíte, co máte dělat dřív.
Právě to, že jdeme pomalu, že se můžete u tématu, které je vás nové zastavit, je ta největší páka UDRŽITELNOSTI. Od toho, co znáte k tomu novému půjdeme postupně a právě proto to zvládnete.
Navíc se budeme pravidelně potkávat na živých vysíláních a to je velmi silná motivace a podpora. 

Jaká je v kurzu podpora?
-Kdykoliv poslat na messenger rychlý dotaz, na který vám namluvím 1-3 minutou odpověď. 
– Pravidelné setkávání na živých vysíláních, kde budeme v uzavřeném kruhu žen řešit, co se vám daří, ale také to, co vám moc nejde, na co si zatím neumíte zajít. Rovněž i mimořádné situace, které se nečekaně objeví a je třeba najít i do nich takový režim, aby byl udržitelný a zvládnutelný.

Mám strach, že už si nikdy nebudu moc dát čokoládu, knedlíky …
Toho se není třeba bát. Knedlíky jsou k obědu v redukčním jídelníčku naprosto v pořádku. Vždyť z čeho jsou knedlíky? Mouka, mléko, vajíčka, rohlík (je zase mouka), kvasnice a sůl. A z čeho jsou těstoviny, které se při redukci běžně jí? Mouka, vajíčko, voda nebo mléko. Kromě kvasnic je to stejné. Takže jestli máte ráda knedlíky, tak není jediný důvod, proč si je odpírat.
Čokoláda, káva, sklenka vína – tady platí totéž. Nejsou to zakázané věci. Jen budeme dávat pozor na to, kolik toho sníte a kdy. Když si dáte kostičku čokolády denně jako „sladkou tečku“ ke kávě po obědě, tak to není špatně. Naopak je to dlouhodobě udržitelné. Protože kdybyste si všechno sladké zakázala, tak kila možná půjdou dolů rychleji, ale rozhodně to nevydržíte dlouho. A až to praskne, tak sníte VEČER čokoládu celou a druhý večer také a váha se zase vrátí.
Proto je lepší dát si to, co máte ráda, v malé míře. Tím se naše chutě i mozek uspokojí a Vy máte režim, který je zvládnutelný a dlouhodobě udržitelný.

Mám strach z přísného, tvrdého drilu.
Toho se vůbec nemusíte bát. Já sama nesnáším, když mě někdo něco přikazuje, zakazuje, do něčeho mě nutí. A tak to nedělám druhým.
Samozřejmě, abyste mohla zhubnout, tak potřebujete dodržovat nějaká pravidla, ale hodně dobře funguje vyměňování. Něco, co ani nepotřebujete a děláte to vlastně jen ze zvyku, vyměníte za něco, co je pro Vás opravdu důležité. Např. začnete v práci do patra chodit po schodech místo ježdění výtahem a za to si necháte sklenku vína večer s partnerem. 

Co když kurz nestihnu za 4týdny projít?
To vůbec nevadí. Ke kurzu máte přístup až do 31.7.2024, takže můžete jít svým vlastním tempem a zároveň se do něj stále vracet.
Vracení se velmi doporučuji. Po půl roce si kurz znovu projít, protože jak se postupně posunujete, budete moct zařadit další tipy z kurzu, které pro vás byly na začátku příliš velké sousto.
Toto je právě ta udržitelnost v praxi – projdete si všechny týdny a včleníte to nejdůležitější do Vašeho života a posunete se.
A když už to děláte automaticky, tak si kurz projdete znovu, uslyšíte tam „nové“ věci, které tam byly i poprvé, ale v tu chvíli  byly příliš.
Jenže teď už si umíte představit, že byste je zvládla. Tak je zařadíte a znovu se posunete. Toto je dlouhodobě udržitelné – hubnout v pohodě, v radosti bez tlaku na výkon.
A celou dobu se cítíte skvěle ve svém těle!

Můj příběh:

Jako malá holka jsem si pořád dokola hrála na Paní učitelku.
Jako větší jsem chtěla být všechno, jen ne učitelka. Posledních dvacet let jsem neskutečně vděčná za to, co dělám.
Učím lidi, jak lépe jíst a pít, vedu je k tomu, aby se cítili lépe. Měla jsem sklon v tom pořád hledat nějaké složitosti. Prostudovala jsem obrovskou spoustu výživových směrů, několik jich dokonce sama na sobě vyzkoušela a pak vyhodnocovala co mají společné.
A tehdy jsem “objevila Ameriku”. Všude radí: pijte vodu, jezte zeleninu, hlídejte si dostatek bílkovin a vařte si domácí stavu. Rozdílné v různých směrech je pouze to JAK. Ale ten princip je vlastně všude stejný. Hýbejte se, relaxujte, spěte
a radujte se z maličkostí je podstatné nejen u hubnutí.
V jednoduchosti je ta pravá krása.
Klienti dodržují jednoduché zásady, já se raduji z jejich výsledků a pak sázím pochvaly jako pekař rohlíky do pece. Začala jsem jednoduše, pak hledala a vymýšlela nespočet složitostí, abych se nakonec s velikou pokorou a zkušeností vrátila zpět k tomu jednoduchému, protože moje práce je vrátit vám jiskru do očí!

Upozornění:

Tento kurz rozhodně není pro někoho, kdo hledá nějakou zkratku – třeba jak rychle zhubnout 10 kg
za týden. Nic takového v tomto kurzu nezískáte.

Tento kurz má za cíl ukázat vám všechno to, co ovlivňuje hubnutí a naučit vás, jak mít při dodržování těchto pravidel dlouhodobý úspěch.