Zahrada

Patříte k těm lidem, kteří potřebují, chtějí mít okolo sebe kus přírody, pohled do zeleně Vám dělá dobře. Rádi sledujete její proměny podle ročních období. Líbí se Vám její rozmanitost, pestrost.

Konzultace u nás- 30 minut 250 Kč

Konzultaci na místě, u Vás na zahradě- 60 minut  700 Kč

Příroda je mocná, sama dokáže vše, pokud jí člověk vnímá jako svou součást dodává nám, nabízí pro nás vše potřebné pro život.  Ale pokud z jakýchkoliv  důvodů lidi vnímají přírodu a její život jako něco nepotřebného, něco co překáží jejich růstu, je pro ně hlavně zdroj zisku, tak ji škodí a dějí se věci, které se dotýkají nebo budou dotýkat nás všech.

 

 

Je na nás, na každém z nás co s tím uděláme a věřte mi, že může pomoct každý člověk. I jeden jediný, který začne pomáhat přírodě, může udělat pro její zdraví a současně naše, mnoho dobrého. Je jedno kde začnete, jestli máte třeba jen truhlík za oknem na sídlišti nebo máte pozemek s chatou, domem nebo vlastníte ary či hektary půdy. Důležité je mít chuť a směr.

Proč a jak Vám rádi poradíme, budete-li mít zájem, staneme se společně tvořiteli a pomocníci při obnově tradičního života kolem nás. Když každý z nás bude tvořit srdcem, tak je ho práce bude mít velikou sílu energie, která dokáže inspirovat druhé.

Když jeden jediný člověk na sídlišti do truhlíku za oknem na jaře zaseje, osází a následně si najde chvilky, aby se mu s láskou věnoval, bude tak sledovat jak rostlinky žijou, jak se jim daří, co jim schází, co potřebují. Přiblíží se tak opět přírodě, bude jí více rozumět a začnou se dít věci.