Anionky – vložky, které chrání zdraví žen i dívek

Milé ženy a dívky!

Ráda bych vás touto cestou požádala o pomoc a případně následné sdílení.

Alternativní cestou a občas i v běžných médiích se dočtete, jak je nebezpečné používat chlorem bělené hygienické pomůcky. Myslím, že asi všichni známe jméno prof. Anny Strunecké a jejích knih Doba jedová. Proti chloru shromáždila mnoho studií, takže je skutečně nezvratné, že nám škodí a to hodně a ženám ještě víc než mužům – tedy ženám v době menstruace.

Menstruace je pro tělo veliká zátěž – je to akce očistná a to jak fyzicky tak i duchovně. Tělo je „otevřené“ a oslabené a chlór může škodit ještě víc než normálně. Vložka se dotýká vnějších sliznic ale tampon „jde dovnitř“ a tak škodí mnohonásobně víc. Což se opravdu prokázalo – spojitost mezi rakovinou děložního čípku a chlorem bělenými menstruačními pomůckami. A tak když už chcete nosit tampony, tak aspoň během měsíce mějte slipovky ANIONKY, aby se škodlivost chloru co nejvíce eliminovala.

A tak vás všchny milé ženy chci požádat o pomoc – vyzkoušejte prosím alespoň slipovky Anionky nebo přímo vložky během menstruace a sdílejte prosím buď anonymně (že mi pošlete mail a já zveřejním jen příběh) nebo neanonymně, jestli je nějaký rozdíl, jak se cítite. Jestli stojí za to, je používat, nebo ne. Chci klidně i negativní zpětnou vazbu. Slipovky, kde je 25 kusů, stojí 59 Kč, vložky, kde je 10 kusů, stojí 55 Kč, což není balík peněz, proto vás žádám o tuto laskavost a pomoc.

Věřím, že zdraví a psychika ženy jsou úzce spojené se zdravím jejího ženství. Pokud dívky či ženy trpí na mykózy, výtoky a podobné lapálie, nemají tu správnou radost ze života a v partnerství to může být problém a právě i zde může být onen „zakopaný pes“ v chlorem bělených pomůckách.

Navíc ANIONKY v sobě mají zabudovaný proužek, který udržuje přirozenou mikrofloru, takže brání překyselení a tím pádem vzniku kvasinek a tím je zase den zářivější a veselejší:-)

Mimochodem slipovky používají i chlapy – třeba stavaři do pevných bot, protože se jim v létě potí nohy a díky ANIONKÁM netrpí na plísně a kamioňáci zase díky ANIONKÁM nemají vlka.

Jsou fakt fantastické, a hlavně podporují naše zdraví!!!

Koupit si je můžete u nás v Kondici nebo na webu anionka.cz, ale tam budete muset platit poštovné.

A já bych vám byla moc vděčná i za tu zpětnou vazbu a tak si vás budu rozmazlovat, takže každý měsíc vymyslím k balíčkům ANIONEK nějaký dáreček, abyste měly další důvod je vyzkoušet.

Chlorem bělené hygienické pomůcky v tuto chvíli vnímám jako velké zlo – jsou to kapesníky, toaletní papíry, kuchyňské utěrky, sešity dětí do školy, ale vše, co používáme v době menstruace, naše tělo zraňuje víc, než jindy. Proto vás tak přemlouvám, abyste zkusily ANIONKY. A fakt slibuji, že toho nebudete litovat. Když už vás nenadchnou, tak určitě nebudete naštvané.

A teď už mi prosím pište otázky, co by vás zajímalo a nebo rovnou den a čas, kdy si přijdete koupit své první ANIONKY:-)

Děkuji vám za podporu a sdílení a hlavně za odvahu vyzkoušet ANIONKY!

Posted in Zdraví a vědecké poznatky.

Napsat komentář